رضایت ارزیابان شورای جهانی صنایع‌ دستی از زیلوبافی در میبد

یزد - ایرنا - ارزیابان شورای جهانی صنایع‌دستی دیروز شنبه در بازدید از میبد از اینکه هنوز هم زیلو در این شهر تاریخی بافته می‌شود و در بازدید از موزه‌ این هنر اصیل ایرانی در استان یزد اظهار رضایت کردند.

بیش از هفت هزار انبار در همدان ثبت شد

همدان- ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان گفت: هفت هزار و 193 انبار نگهداری کالا در سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا ثبت شده است.

صنعت سمنان در مدار حمایت راهبردی

سمنان- ایرنا- رفع مشکلات خرد و کلان بنگاه های اقتصادی استان سمنان و خنثی سازی تحریم ها، نیازمند دوری از تفکر جزیره ای و پشتیبانی دائمی و راهبردی نهادهای اجرایی از واحدهای صنعتی و تولیدی است.

پیگیر عملیاتی‌شدن تفاهم‌نامه همکاری اتحادیه اوراسیا هستیم

رشت - ایرنا - استاندار گیلان گفت: عملیاتی‌نمودن تفاهم‌نامه همکاری اتحادیه اوراسیا برای گیلان از اهمیت خاصی برخوردار است و با جدیت پیگیر آن هستیم.

ایران و قزاقستان برای تردد هزار کامیون در سال 98 توافق کردند

تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر ترانزیت سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از توافق با قزاقستان برای برقراری یک هزار تردد ترانزیتی بین 2 کشور در سال آینده خبر داد و گفت: 500 تردد به طور دوجانبه و 500 مورد به صورت ترانزیتی انجام می شود.

رحمانی: فساد در وزارت صنعت معنا نخواهد داشت

تهران- ایرنا- گزینه پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه تاکنون در زندگی خود با پاکدستی و سادگی زیسته ام، تاکید کرد: مبارزه با فساد بویژه فساد سازمان یافته محور کارهایم در وزارتخانه خواهد بود و فساد در این حوزه معنا نخواهد داشت.

رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت شد

تهران - ایرنا - رضا رحمانی با 203 رای موافق نمایندگان مجلس شورای اسلامی به عنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت انتخاب شد.

احتمال افزایش ۲۰ درصدی قیمت سیمان

دبیر انجمن کارفرمایان صنعت سیمان از احتمال افزایش ۲۰ تا ۲۵ درصدی قیمت سیمان خبر داد.

دلایل توقف طرح فرصت مطالعاتی و پسادکتری صنعتی/حل چالش بیمه و حقوق از سوی وزارت علوم

معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزیر صنعت با بیان اینکه علی‌رغم ارائه 130 تقاضا از سوی صنعت، برای جذب اساتید تنها 10 استاد آمادگی خود را برای مشارکت در این طرح اعلام کردند، گفت: طرح فرصت‌های مطالعاتی و پسا دکتری صنعتی به دلیل عدم توجه به بیمه و حقوق اسات...

چرا حال کسب‌وکار چرم خوب نیست؟

در حالی که کشورهایی همچون ایتالیا و فرانسه بیشترین درآمد را در بخش طراحی مصنوعات چرمی نصیب خود می‌کنند، در ایران مصنوعات چرمی عمدتا به دلیل نبود برندهای معتبر، تنوع کم و طراحی نه چندان دلچسب با قیمت و کیفیت پایین‌تری نسبت به دیگر کشورها عرضه می‌شود.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasaneheghtesad
telegram: http://t.me/rasaneheghtesadi
tel: +98914002213
© 2017 Rasaneh Eghtesadi Rights Reserved