نگاه انتقادی به خدمات دولت غالب است

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: بیشتر نگاه انتقادی به خدمات دولت غالب است تا وجه مثبتی که می تواند بین مردم آرامش و آسایش روانی، فکری و روحی ایجاد کند در حالیکه این وظیفه مدیران دستگاه های اجرایی است تا به بیان خدمات دولت بپردازند.

بانک کشاورزی خراسان جنوبی رتبه نخست جذب تسهیلات را کسب کرد

بیرجند - ایرنا - مدیر شعب بانک کشاورزی خراسان جنوبی گفت: بانک کشاورزی استان بین شعب سایر استان ها رتبه نخست کشور را در جذب تسهیلات به خود اختصاص داده که افتخاری برای خراسان جنوبی است.

415 طرح اشتغال در خراسان جنوبی تسهیلات گرفت

بیرجند - ایرنا - مدیر شعب صندوق کارآفرینی امید خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال تاکنون تسهیلات 415 طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری به مبلغ 22 میلیارد و 894 میلیون تومان توسط این صندوق در استان پرداخت شده که 86 درصد سهم ابلاغی را به خود اختصاص داد...

مسئول استانی: رغبت کشاورزان خراسان شمالی به بیمه کمتر است

بجنورد- ایرنا- معاون خدمات بیمه ای بانک کشاورزی خراسان شمالی گفت: تاخیر در پرداخت غرامت های بیمه در سالهای گذشته به کشاورزان سبب نبود استقبال و رغبت این تولیدکنندگان به بیمه شده است.

روند کاهش خرید و فروش مسکن پایتخت در مهرماه ادامه یافت

تهران- ایرنا- بانک مرکزی اعلام کرد: تعداد معاملات آپارتمان های مسکونی شهر تهران در مهرماه سال 1397 به حدود 9 هزار و 400 واحد رسید که نسبت به شهریور ماه 9.5 درصد و نسبت به مهرماه پارسال 32.3 درصد کاهش یافته است.

گسترش خدمات کارت در سامانه بانکداری مجازی بانک‌پاسارگاد

با گسترش ارایه خدمات در سامانه بانکداری مجازی بانک‌پاسارگاد، مشتریان قادر هستند امور بانکی خود را در کوتاه‌ترین زمان و با امنیت بسیار بالا، انجام دهند.

روابط عمومی بانک سرمایه برگزیده جشنواره برترین‌های روابط عمومی ها

روابط عمومی بانک سرمایه در چهاردهمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی و پانزدهمین دوره جشنواره برترین های روابط عمومی ایران، موفق به دریافت لوح سپاس روابط عمومی برتر شد.

۸ بانکی که ضمانتنامه آنها مورد قبول شرکت نفت است

اطلاعیه بانک‌های مورد قبول شرکت ملی نفت ایران برای صدور ضمانت‌نامه بانکی ریالی تعهد پرداخت در عرضه نفت خام سبک از سوی بورس انرژی ایران منتشر شد.

معاملات مسکن در تهران کاهش یافت

بر اساس اعلام بانک مرکزی، متوسط قیمت هر متر مربع زیربنای واحد مسکونی معامله شده در مهرماه، ۸ میلیون و ۶۱۰ هزار تومان بوده که نسبت به ماه مشابه سال قبل، ۸۳.۵ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

باید شیوه های نظارتی را تغییر دهیم

رئیس کل بیمه مرکزی گفت: بخش نظارتی بیمه مرکزی در کنار حوزه توسعه ای از ارکان اصلی نهاد ناظر به شمار می رود و به همین خاطر حساسیت زیادی بر این بخش حاکم است.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasaneheghtesad
telegram: http://t.me/rasaneheghtesadi
tel: +98914002213
© 2017 Rasaneh Eghtesadi Rights Reserved