580 میلیارد تومان برای اجرای 4 طرح آبرسانی کردستان نیاز است

سنندج - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری کردستان از در دست اقدام بودن چهار طرح آبرسانی بلند مدت در شهرهای این استان خبر داد و گفت: برای اجرای این طرح ها پنج هزار و 800 میلیارد ریال (580 میلیارد تومان) اعتبار نیاز است.

گاز بخشی از کلانشهر اهواز یکشنبه قطع می شود

اهواز – ایرنا - رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان خوزستان گفت: به منظور انجام تعمیرات اضطراری جریان گاز بخشی از مرکز شهر اهواز روز یکشنبه برای ساعاتی قطع می شود.

شرکت گاز کردستان 520 میلیارد ریال از مشترکان طلب دارد

سنندج - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: در حال حاضر از مشترکان بخش های مختلف اداری، صنعتی، خانگی و تجاری 520 میلیارد ریال طلب کار هستیم.

برنامه قطع برق نقاطی از استان قزوین اعلام شد

قزوین – ایرنا – شرکت توزیع برق استان قزوین طی اطلاعیه ای از قطعی برق نقاطی از استان در روز یکشنبه و دوشنبه به دلیل تعمیرات و عملیات فنی شبکه خبر داد.

ارزش طرح های گازرسانی درحال اجرای جهرم 100 میلیارد تومان است

شیراز - ایرنا - مدیر عامل گاز استان فارس در بازدید از طرح های گازرسانی در شهرستان جهرم اظهار داشت : هم اکنون 100 میلیارد تومان طرح و پروژه گاز رسانی دراین شهرستان در حال اجراست.

رقابت دانشجویی برای بهینه‌سازی توسعه میدان نفتی/اعلام آخرین مهلت ثبت‌نام

دومین دوره مسابقات دانشجویی با نام Iran Petro Match در حوزه مهندسی مخزن و با موضوع بهینه‌سازی توسعه میدان به همت انجمن علمی دانشکده مهندسی نفت در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.

آغاز اقدامات تحریم‌شکن در اقتصاد ایران

برنامه دولت در دو حوزه‌ی مالی و بخش نفت که اخبار آن امروز در ایسنا ارسال شد می‌تواند از گام‌های مهمی برای دور زدن تحریم‌ها حکایت کند.

بارش بیش از حد نرمال در مهر ۹۷

رئیس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی ضمن تشریح وضعیت بارش و دمای کشور در مهر ماه به عنوان اولین ماه از سال زراعی جدید، از بارش بیش از نرمال و دمای نرمال در بیشتر استان‌های کشور طی این ماه خبر داد.

زنگ خطر برای کشورهای نفتی به صدا درآمد

کشورهای نفتی باید به متنوع سازی اقتصادشان بپردازند و وابستگی خود به تولید نفت را کاهش دهند در غیر این صورت در سال‌های آینده با ریسک‌های مالی مواجه خواهند شد.

احتمال لزوم تغییر رویه اوپک و متحدانش/عرضه نفت مطلوب است

کمیته وزارتی اوپک و غیر اوپک اعلام کرد ممکن است رویه خود را تغییر دهد، زیرا سطح ذخیره‌سازی نفت در حال افزایش است.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasaneheghtesad
telegram: http://t.me/rasaneheghtesadi
tel: +98914002213
© 2017 Rasaneh Eghtesadi Rights Reserved