50 میلیارد ریال وام برای مددجویان ابرکوه تخصیص ‌یافت

یزد - ایرنا - رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) ابرکوه گفت: 50 میلیارد ریال وام ارزان‌قیمت با بازپرداخت بلندمدت برای ایجاد اشتغال در حوزه روستایی و عشایری به این نهاد اختصاص‌ یافت.

قابلیت های بومی و محلی در تولیدات بکار گرفته شود

خرم آباد- ایرنا- فرماندار سلسله گفت: باید قابلیت های بومی و محلی در تولیدات بانوان کارآفرین شهرستان به کار گرفته شود.

نقشه‌ «اسلامی» برای آشفته بازار مسکن

وزیر جدید راه و شهرسازی در شرایطی این وزارتخانه را تحویل می‌گیرد که قیمت مسکن به تبعیت از تلاطم اقتصاد کلان و نوسانات نرخ ارز در حال اصلاح است و شاهد تورم سالیانه و ماهیانه در این حوزه هستیم. طی یک سال اخیر قیمت مسکن در شهر تهران ۸۳ درصد رشد کرده که ...

توسعه خودروهای برقی مستلزم اتخاذ سیاست‌های ثابت دولت‌هاست

به گفته نمایندگان خودروسازان بین‌المللی، رویکرد دولت‌های مختلف درخصوص توسعه خودروهای برقی و استفاده از آن باید در طول زمان ثابت باقی بماند تا بازار فروش آن با مشکل مواجه نشود.

وزیر کار سر قول‌هایی که داده بماند

دبیرکل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران از وزیر جدید کار خواست تا ضمن تحقق وعده‌های خود در جهت تامین معیشت کارگران، اولین گام را در جهت تشکیل جلسات شورای عالی کار بردارد.

ثبت تغییرات تعاونی‌ها نیاز به اخذ مجوز از وزارتخانه ندارد

بخشنامه استقلال تعاونی ها برای ثبت تغییرات از سوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور صادر و به بخش تعاون ابلاغ شد.

صیانت از نیروی کار در برنامه‌های شریعتمداری قرار دارد

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: صیانت از نیروی کار و توسعه توانمندی های نیروی انسانی از برنامه های اصلی وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

150 میلیارد ریال تسهیلات مکانیزاسیون در کردستان پرداخت شد

سنندج - ایرنا - رئیس اداره مکانیزاسیون سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: 150 میلیارد ریال تسهیلات توسعه و تجهیز مکانیزاسیون ادوات کشاورزی در این استان پرداخت شد.

جوانان بهبهان افزایش سهمیه استخدام در پالایشگاه بیدبلند را خواستند

اهواز-ایرنا- جمعی از شرکت کنندگان در آزمون استخدامی پالایشگاه بیدبلند2 در شهرستان بهبهان برای چندمین هفته متوالی با حضور در مصلای نماز جمعه این شهر ، خواستار افزایش سهمیه استخدامی نیروهای بومی در این پالایشگاه شدند..

وزیر جدید کار ثابت کند که با برنامه آمده است

نایب رئیس کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران می‌گوید وزیر جدید کار پس از کسب رأی اعتماد از مجلس باید در ابتدا جلسه شورای عالی کار را با محور ترمیم مزد و معیشت کارگران برگزار کند تا ثابت کند که با برنامه به وزارت کار آمده است.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasaneheghtesad
telegram: http://t.me/rasaneheghtesadi
tel: +98914002213
© 2017 Rasaneh Eghtesadi Rights Reserved