410 میلیارد ریال از مطالبات گندمکاران ری پرداخت شد

شهرری - ایرنا - رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان ری گفت: از ابتدای فصل برداشت تاکنون بیش 63 هزار تن گندم در این شهرستان خریداری و 410 میلیارد ریال از مطالبات گندمکاران پرداخت شده است.

102 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در دزفول پرداخت شد

دزفول - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی دزفول گفت:با پیگیری انجام شده و جذب اعتبار102میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در این شهرستان پرداخت شده است.

واردات جو در چهار ماه نخست 97 افزایش 93 درصدی داشت

تهران- ایرنا- بررسی آمار تجارت خارجی منتشر شده توسط گمرک نشان می دهد واردات جو به عنوان کالای اساسی در چهار ماه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه پارسال از لحاظ وزنی و ارزش به ترتیب 93.61 درصد و 136.98 درصد رشد داشت.

منابع آبی ، ضامن آینده روشن قصرشیرین

قصرشیرین - ایرنا - دولت در راستای مهار آب های مرزی در مجموع بیش از هفت هزار و 690 میلیارد ریال اعتبار برای ساخت سدها و مهار آب های مرزی قصرشیرین هزینه کرده که این انقلابی بزرگ در بخش آب و ضامن پیشرفت و آینده ای روشن برای این شهرستان است.

60 مورد تغییر کاربری اراضی در بجنورد شناسایی شد

بجنورد-ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی بجنورد گفت: امسال 60 مورد تغییر کاربری غیرمجاز اراضی کشاورزی در این شهرستان شناسایی شده است.

کشاورزی خرمشهر ۱۴۶ میلیارد ریال خسارت دید

خرمشهر - مدیر جهاد کشاورزی خرمشهر، میزان خسارت وارده به کشاورزی خرمشهر در بخش های زراعت و دامپروری را ۱۴۶ میلیارد ریال اعلام و از تامین نشدن این اعتبار تاکنون خبر داد.

رشد چشمگیر واردات برخی کالاهای اساسی

گمرک ایران در گزارشی آمار چهار ماهه واردات کالاهای اساسی به کشور و مهم ترین اقلام وارداتی را اعلام کرد که نشان می دهد واردات برخی کالاهای اساسی در مدت مذکور رشد چشمگیری داشته است.

گوشت گران شد؛مصرف تخم مرغ افزایش یافت/قیمت درب مرغداری؛٧٩٠٠ تومان

رییس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران با بیان اینکه هجوم مردم به بازار تخم مرغ دلیل افزایش قیمت این کالا است،گفت:قیمت این کالا نسبت به هفته قبل حدود ٧٠٠ تومان گران شده است.

8 درصد واحدهای صنعتی بخش کشاورزی استان تهران نیمه فعال است

تهران- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با تاکید بر راه اندازی واحدهای نیمه فعال افزود: 8 درصد واحدهای صنعتی و خدماتی بخش کشاورزی در سطح استان تهران نیمه فعال است.

عشایر نقش مهمی در برنامه ششم توسعه کشور دارند

کرج - ایرنا - رییس سازمان امور عشایری ایران گفت: نقش عشایر در برنامه ششم توسعه بسیار مهم دیده شده است بنابراین توجه خاصی به این بخش وجود دارد.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasaneheghtesad
telegram: http://t.me/rasaneheghtesadi
tel: +98914002213
© 2017 Rasaneh Eghtesadi Rights Reserved