× اخبار حاوی برچسب :

اقتصاد

تعداد :5295
طرح بهسازی و ساماندهی معابر شهری آبادان آغاز شد

آبادان - ایرنا - شهردار آبادان گفت: طرح بهسازی و ساماندهی معابر کوی علوانیه آبادان با اعتبار 94 میلیارد ریال از امروز آغاز شد.

تدوین استاندارد بومی برای دسترسی کم توانان به محتوای سایت ها

تهران- ایرنا- سازمان فناوری اطلاعات ایران اعلام کرد: با بومی سازی یک استاندارد جهانی، امکان دسترسی به محتوای سایت ها برای افراد کم­ توان فراهم شد.

130 هزار صندلی برای جا به جایی زائران اربعین ایجاد شد

آبادان - ایرنا- مدیرکل راه آهن جنوب ظرفیت ایجاد شده برای جا به جایی زائران را حدود 130 هزار صندلی عنوان کرد و گفت: در صورت تقاضا متناسب با آن تعداد قطارها برای جابجایی زائران اربعین افزایش می یابد.

کالاهای ساخت استان یزد در بازار 93 کشور عرضه می‌شود

یزد - ایرنا - رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت (صمت) یزد گفت: بیش از 800 نوع کالا در واحدهای تولیدی و صنعتی استان ساخته می‌شود که تاکنون 407 قلم آن در بازار 93 کشور عرضه شده است.

برداشت نیشکر در کشت وصنعت کارون شوشتر آغاز شد

اهواز - ایرنا - مدیرعامل کشت و صنعت کارون شوشترگفت: چهلمین دوره برداشت نیشکر از سطح 18هزار هکتار از زمین های کشاورزی این شرکت آغاز شد.

باغات در اراضی شیب دار اردبیل توسعه یافت

اردبیل - ایرنا - مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: امسال بیش از 43 هکتاز از اراضی شیب دار این استان برای احداث باغات اختصاص و اقدامات اولیه در این زمینه انجام شد.

25 درصد گلخانه‌ های عنبرآباد در دولت تدبیر راه اندازی شد

جیرفت - ایرنا - مدیر جهادکشاورزی عنبرآباد گفت: 25 درصد گلخانه‌ های جالیزی این شهرستان در دولت تدبیر و امید و با سیاست های حمایتی وزیر جهاد کشاورزی راه اندازی شد.

تأخیر در انتخاب و رای اعتماد به وزیر، تبعات اجرایی دارد

تهران- ایرناپلاس- به گفته معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گزینه پیشنهادی این وزارتخانه توجه ویژه‌ای به ابعاد اجتماعی، نقش مشارکت مردم در اقتصاد و گسترش و تقویت تعاونی‌ها به‌عنوان یکی از راهکارهای برون‌رفت از شرایط فعلی دارد که می‌تواند د...

واردات نفت ترکیه از ایران افزایش یافت

آنکارا- ایرنا- روزنامه آیدینلیک از افزایش واردات نفت ترکیه از ایران در 2.5 ماه اخیر خبر داد و نوشت: ترکیه قصد دارد همانند دوره قبلی تحریم علیه ایران، این بار نیز هر ماه به واردات سه یا چهار محموله بزرگ نفت از ایران ادامه دهد.

50 میلیارد ریال برای مجتمع آبرسانی زیدرسرانی شیروان هزینه شد

بجنورد- ایرنا- مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شیروان گفت: تاکنون برای فاز سوم مجتمع آبرسانی زیدرسرانی شیروان، 50 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasaneheghtesad
telegram: http://t.me/rasaneheghtesadi
tel: +98914002213
© 2017 Rasaneh Eghtesadi Rights Reserved