× اخبار حاوی برچسب :

اقتصاد

تعداد :4928
کریدور شمال- جنوب‌‌ راهی برای اتصال ایران، روسیه و هند

چابهار- ایرنا- کریدور بین ‌المللی حمل و نقل شمال- جنوب‌‌، اقیانوس هند و خلیج ‌فارس را از طریق ایران به دریای خزر سپس از طریق روسیه به سن‌ پترزبورگ و شمال اروپا متصل می‌ کند.

وزیر ارتباطات از ایرنا بازدید کرد

تهران- ایرنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در آستانه هفدهم مردادماه- روز خبرنگار- در خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) حضور یافت و از بخش های مختلف آن بازدید کرد.

410 میلیارد ریال از مطالبات گندمکاران ری پرداخت شد

شهرری - ایرنا - رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان ری گفت: از ابتدای فصل برداشت تاکنون بیش 63 هزار تن گندم در این شهرستان خریداری و 410 میلیارد ریال از مطالبات گندمکاران پرداخت شده است.

102 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در دزفول پرداخت شد

دزفول - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی دزفول گفت:با پیگیری انجام شده و جذب اعتبار102میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در این شهرستان پرداخت شده است.

واردات جو در چهار ماه نخست 97 افزایش 93 درصدی داشت

تهران- ایرنا- بررسی آمار تجارت خارجی منتشر شده توسط گمرک نشان می دهد واردات جو به عنوان کالای اساسی در چهار ماه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه پارسال از لحاظ وزنی و ارزش به ترتیب 93.61 درصد و 136.98 درصد رشد داشت.

منابع آبی ، ضامن آینده روشن قصرشیرین

قصرشیرین - ایرنا - دولت در راستای مهار آب های مرزی در مجموع بیش از هفت هزار و 690 میلیارد ریال اعتبار برای ساخت سدها و مهار آب های مرزی قصرشیرین هزینه کرده که این انقلابی بزرگ در بخش آب و ضامن پیشرفت و آینده ای روشن برای این شهرستان است.

60 مورد تغییر کاربری اراضی در بجنورد شناسایی شد

بجنورد-ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی بجنورد گفت: امسال 60 مورد تغییر کاربری غیرمجاز اراضی کشاورزی در این شهرستان شناسایی شده است.

مسوولان با ظرفیت داخلی اشتغالزایی کنند

سمنان- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع استانداری سمنان با تاکید بر ضرورت اشتغال آفرینی با داشته های داخلی از سوی مسوولان گفت : اشتغالزایی در استان، با برنامه ریزی دستگاه های اجرایی، بر بهبود فضای کسب و کار در تمام بخش ها متمرکز شود.

استاندار کردستان: حاشیه ها نباید مانع پیگیری خدمات نظام شود

سنندج - ایرنا - استاندار کردستان گفت: مسایل حاشیه ای در مورد طرح ها و برنامه ها، نباید مانع مسئولان و دلسوزان کشور برای پیگیری خدمات نظام و دولت به مردم شود.

افزایش ١.٤ برابری تعرفه آب پرمصرف ها روی میز دولت

تهران-ایرنا- معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا، گفت: کارگروه سازگاری با کم آبی به دولت پیشنهاد داده است که تعرفه پرمصرف ها ١.٤ برابر افزایش یابد.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasaneheghtesad
telegram: http://t.me/rasaneheghtesadi
tel: +98914002213
© 2017 Rasaneh Eghtesadi Rights Reserved