× اخبار حاوی برچسب :

اقتصاد

تعداد :1338
فعالیت سرمایه گذارانی از 18 کشور خارجی در قزوین

قزوین-ایرنا-معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: تاکنون سرمایه گذارانی از 18 کشور دنیا در قالب 22 شرکت در استان سرمایه گذاری کرده اند.

استاندار اصفهان: فولاد مبارکه باید از زاینده رود بی نیاز شود

اصفهان - ایرنا - استاندار اصفهان گفت: فولاد مبارکه باید با اجرای طرح هایی از جمله پروژه فاضلاب پنج شهر شهرستان های مبارکه و لنجان از پساب برای تامین منابع آبی خود استفاده کند تا از آب زاینده رود بی نیاز شود.

پتروشیمی کرمان شتاب می گیرد

کرمان - ایرنا - نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از شتاب گرفتن روند ساخت طرح پتروشیمی فجر کرمان خبر داد.

سرمایه گذاری در صنعت فولاد برای تحقق اقتصاد مقاومتی اجتناب ناپذیر است

اصفهان - ایرنا - رئیس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ( ایمیدرو) گفت: برای تحقق اقتصاد مقاومتی توجه به صنعت فولاد و سرمایه گذاری در این بخش اجتناب ناپذیر و ضروری است.

هدفگذاری 3 میلیارد دلاری برای صادرات غیر نفتی مازندران

ساری-ایرنا- رئیس شورای توسعه صادرات مازندران هدفگذاری صادرات کالای غیرنفتی این استان را تا پایان برنامه ششم حدود 3 میلیارد دلاراعلام کرد.

دولت برای مهار نرخ برنج وارد میدان شد

تهران- ایرنا- معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی گفت: وزارت جهادکشاورزی برای جلوگیری از افزایش قیمت برنج در بازار شب عید، تصمیم به صدور مجوز ثبت سفارش واردات به مدت محدود (2ماه) گرفته است.

لزوم تامین زیرساخت برای پذیرش سالیانه 20 میلیون گردشگر در افق 1404

تهران- ایرنا- رییس انجمن دوستی ایران و چین از برنامه ریزی ایران برای جذب سالیانه 20 میلیون نفر گردشگر در افق 1404 خبر داد و گفت: برای تحقق این رقم، تامین و توسعه زیرساخت هایی مانند حمل و نقل بار و مسافر، رستوران های بین راهی و ارتقای کیفیت خدمات ضرور...

جهش حدود 300 درصدی صادرات مازندران به روسیه

ساری - ایرنا - دبیر توسعه صادرات مازندران گفت که صادرات کالاهای غیر نفتی این استان به روسیه در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل از مرز 24 میلیون دلار گذشته است .

تولید کنندگان واقعی صادرکنندگان هستند

کرمانشاه ایرنا معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان توسعه تجارت کشور گفت: تولید کننده واقعی صادر کننده است که می تواند با سلایق و نیازهای مختلف در سطح جهانی و متناسب با کیفیت های جهانی قدم بردارد لذا تولید کننده ای که صرفا نگاهش بازار داخلی اس...

130 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زا در فریدن پرداخت شد

فریدن، اصفهان-ایرنا- دبیر ستاد تسهیل سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی فرمانداری فریدن گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون بدون احتساب وام های مستقل مشاغل خانگی، 130 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در فریدن پرداخت شده است.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasaneheghtesad
telegram: http://t.me/rasaneheghtesadi
tel: +98914002213
© 2017 Rasaneh Eghtesadi Rights Reserved