× اخبار حاوی برچسب :

اقتصاد

تعداد :3576
343 حلقه چاه در مناطق روستایی سیستان و بلوچستان خشک شد

زاهدان - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی سیستان و بلوچستان گفت: از مجموع 875 حلقه چاه تامین کننده منابع آبی در برخی مناطق روستایی این استان 343 حلقه آن سال گذشته به دلیل خشکسالی به طور کامل خشک شده است.

هم اندیشی دولت و استارتاپ ها برای نقش آفرینی در بازار جهانی

تهران- ایرنا- دورهمی کارآفرینان و نمایندگان دولت با هدف بررسی مشکلات کسب و کارهای نوپا (استارتاپ ها) برای نخستین بار از بخش فرهنگ و هنر کلید خورد تا با افزایش درآمدزایی و نوآوری، راه های ساده تری برای نقش آفرینی در بازارهای جهانی پیدا شود.

10 هزار تن قیر در راه های روستایی قزوین مصرف شد

قزوین-ایرنا-رئیس اداره نظارت بر راه های روستایی اداره کل راه و شهرسازی قزوین گفت: از 17 هزار تن قیر رایگان تخصیص داده شده به استان در سال گذشته، 10 هزار تن آن در راه های روستایی به مصرف رسیده است.

طرح های نیمه تمام گرمی مغان تکمیل می شوند

اردبیل - ایرنا - فرماندار گرمی مغان گفت: امسال اولویت این شهرستان در سه محور کشاورزی، صنعتی و گردشگری متمرکز شده و طرح های نیمه تمام در این حوزه ها تکمیل خواهند شد.

سیل حدود 80 میلیارد ریال به شیروان خسارت زد

بجنورد- ایرنا- معاون عمرانی و امور برنامه ریزی فرماندار شیروان گفت: سیل و تگرگ هفته گذشته 79 میلیارد و 399 میلیون ریال به بخش های مختلف این شهرستان خسارت وارد کرد.

بیش از هزار قلاده سگ در سیستان و بلوچستان واکسینه شدند

زاهدان - ایرنا - مدیر کل دامپزشکی سیستان و بلوچستان گفت: افزون بر هزار و 800 قلاده سگ از ابتدای اردیبهشت تاکنون علیه بیماری هاری واکسینه شدند.

110 میلیارد ریال صرف تکمیل جاده قینرجه مشگین شهر می شود

اردبیل - ایرنا - فرماندار مشگین شهر از اختصاص 110 میلیارد ریال برای ادامه عملیات اجرایی جاده گردشگری قینرجه خبر داد.

چند خبر کوتاه از استان سمنان

سمنان- ایرنا- بررسی مشکلات مالیاتی واحدهای تولید سمنان، تعویض 580 کیلومتر لوله حامل فرآورده نفتی، توزیع 12هزار و 500 سبد غذا بین خانوارهای زیر پوشش کمیته امداد سمنان و کشف پنج کیلو مواد مخدر در دامغان از جمله خبرهای کوتاه روز دوشنبه در استان سمنان اس...

سرمایه گذاران آلمانی از منطقه ویژه بوشهر دیدن کردند

بوشهر- ایرنا- مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری بوشهر گفت: سه نفر از سرمایه گذاران آلمانی به نمایندگی از شرکت 'vitob' از ظرفیت های منطقه ویژه اقتصادی بوشهر دیدن کردند.

17گروه برقیمت کالاهای اساسی درماه رمضان نظارت می کنند

یاسوج- ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویر احمد گفت: با توجه به افزایش تقاضای مصرف در ماه مبارک رمضان 17 گروه بازرسی بر قیمت کالاهای اساسی در این استان در نظارت می کنند.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasaneheghtesad
telegram: http://t.me/rasaneheghtesadi
tel: +98914002213
© 2017 Rasaneh Eghtesadi Rights Reserved