× اخبار حاوی برچسب :

البرز

تعداد :96
ایرانی ها سالانه 800 هزار ریال صرف خرید گل می کنند

کرج- ایرنا- رئیس انجمن گل و گیاهان زینتی ایران گفت که ایرانی ها سالانه به طور متوسط 800 هزار ریال به خرید گل اختصاص می دهند که 600 هزار ریال برای گل های شاخه بریده و200 هزار ریال صرف گیاهان گلدانی می شود.

50 درصد اعتبارات اشتغال روستایی البرز پرداخت شد

کرج -ایرنا- مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز با بیان اینکه امسال یک هزارو570 میلیارد ریال تسهیلات به اشتغال روستایی البرزاختصاص یافته ، گفت: تاکنون 50 درصد این اعتبار در اختیار روستائیان قرارگرفته است.

113 پروانه کاربرد علامت استاندارد در استان البرز صادر شد

کرج-ایرنا- مدیر کل استاندارد استان البرز از 113 پروانه کاربرد علامت استاندارد طی شش ماهه نخست سال جاری در این استان خبر داد.

استاندار البرز: شرایط استان مطلوب تر می شود

کرج- ایرنا- استاندار البرز گفت: شرایط استان در ماه های آینده با اقدامات صورت گرفته که نتیجه آنها به بار خواهد نشست مطلوب تر و بهتر خواهد شد.

فرش قرمز البرز زیر پای سرمایه گذاران

کرج-ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی البرز گفت: امکانات زیر ساختی و سایر خدمات با هدف افزایش تولید و صادرات در اختیار تمام سرمایه گذاران و صنعتگران این استان قرار می گیرد.

ایمن سازی راه های البرز با سرعت انجام می شود

کرج - ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز با اشاره به وضعیت خاص ترافیکی راه های استان گفت: ایمن سازی و اقدامات پیشگیرانه برای تردد مناسب خودروها در جاده های استان با سرعت دنبال می شود.

استاندار البرز: ادامه بزرگراه همت به زودی زیربار می رود

کرج - ایرنا - استاندار البرز گفت: بر اساس گزارش های ارائه شده اکنون در مجموع 3 قطعه پروژه ادامه بزرگراه همت شاهد پیشرفت حدود 89درصدی پروژه است و به زودی زیر بار می رود.

گرمای کم سابقه و اشاره مهر به انرژی خورشیدی

کرج-ایرنا- تیرماه 97 متفاوت از سال های گذشته در ایران و جهان ظاهر شد، گرمای شدید که حکایت از تغییر اقلیم دارد یا به نوعی هم می توان اشاره خورشید به هدیه انرژی نو و پاک دانست.

گرمای کم سابقه یا اشاره مهر به انرژی پاک خورشیدی

کرج -ایرنا- تیرماه 97 متفاوت از سال های گذشته در ایران و جهان ظاهر شد، گرمای شدید که حکایت از تغییر اقلیم دارد یا به نوعی هم می توان اشاره خورشید به هدیه انرژی نو و پاک دانست.

کارنامه اشتغال فراگیر البرز قابل قبول نیست

کرج-ایرنا، مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان البرز ، فعالیت ها را در حوزه اشتغال فراگیر استان قابل قبول ندانست .


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasaneheghtesad
telegram: http://t.me/rasaneheghtesadi
tel: +98914002213
© 2017 Rasaneh Eghtesadi Rights Reserved