× اخبار حاوی برچسب :

البرز

تعداد :40
توصیه های هواشناسی البرز به کشاورزان و باغداران

کرج-ایرنا- مدیرکل هواشناسی استان البرز اعلام کرد که با توجه به استمرار بارش ها و وزش باد شدید در روزهای آینده ، کشاورزان و باغداران به نکات لازم توجه کنند.

واگذاری پایانه صادراتی البرز به بخش خصوصی

کرج - ایرنا - مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان البرز با بیان اینکه پایانه صادراتی یکی از زیرساخت های مورد نیاز البرز است، گفت: بنا به درخواست سازمان همیاری ها قرار بود این کار به وسیله این سازمان انجام گیرد اما تا کنون اقدامی در این باره صورت نگرفته ا...

استاندارالبرز:احداث و راه اندازی نمایشگاه بین المللی استان باید سرعت گیرد

کرج - ایرنا - استاندار البرز گفت: برای استانی نظیر البرز زیبنده نیست که برای زمین سایت نمایشگاه بین المللی تا این حد با موانع مختلف دست و پنجه نرم کند و این اقدام باید سرعت بگیرد.

بازگشایی راه روستایی وارنگه رود توسط راهداران البرز

کرج-ایرنا- مدیر راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز اعلام کرد که راه روستایی وارنگه رود که ظهر امروز شنبه به علت سقوط بهمن مسدود شده بود،توسط راهداران این استان بازگشایی شد.

ذخیره سازی 10 هزار تن نمک و ماسه در راه های البرز

کرج-ایرنا-مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز اعلام کردکه با توجه به هشدار هواشناسی و بارش برف در راه های مواصلاتی این استان 10 هزار تن نمک و ماسه ذخیره سازی شد.

هشدار هواشناسی درخصوص کولاک و سیلاب در البرز

کرج-ایرنا- مدیر کل هواشناسی البرز نسبت به فعال شدن سامانه پرفشار در آسمان البرز از امشب و بارش برف سنگین و کولاک در ارتفاعات ، جاری شدن سیلاب در دشت ها و وزش باد شدید هشدار داد.

پرداخت 140 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال و ضروری درالبرز

کرج -ایرنا- مدیرصندوق کارآفرینی امیدالبرز گفت: ازابتدای سال جاری تاکنون140میلیاردو 354میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی و ضروری دراین استان پرداخت شده است.

کلنگ پروژه دانش بنیان نیروگاه برق با سوخت بیوگاز درالبرز به زمین زده شد

کرج-ایرنا-کلنگ پروژه دانش بنیان نیروگاه برق با سوخت بیوگاز و بیواتانول روز دوشنبه با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، عیسی کلانتری رییس سازمان حفاظت محیط زیست و علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی در ساوجبلاغ و در پالایشگاه غلات زر ...

فعالیت 547 مجتمع و شهرک کشاورزی در کشور

کرج- ایرنا- عضو هیات مدیره شرکت شهرک های کشاورزی کشور گفت که هم اکنون در کشور 547 مجتمع و شهرک کشاورزی مشغول فعالیت هستند.

نمایشگاه محصولات استان البرز در ارمنستان برپا می شود

کرج - ایرنا - استاندار البرز با اعلام برگزاری نمایشگاه محصولات صادراتی البرز در ارمنستان گفت: نگاه محدودی برای صادرات تولیدات استان به کشورهای مختلف نداریم و باید زمینه ای فراهم شود تا با کشورهای حوزه قفقاز، آسیای میانه، آسیای دور و اروپا صادرات داشت...


[2 3 4 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasaneheghtesad
telegram: http://t.me/rasaneheghtesadi
tel: +98914002213
© 2017 Rasaneh Eghtesadi Rights Reserved