× اخبار حاوی برچسب :

البرز

تعداد :91
ایمن سازی راه های البرز با سرعت انجام می شود

کرج - ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز با اشاره به وضعیت خاص ترافیکی راه های استان گفت: ایمن سازی و اقدامات پیشگیرانه برای تردد مناسب خودروها در جاده های استان با سرعت دنبال می شود.

استاندار البرز: ادامه بزرگراه همت به زودی زیربار می رود

کرج - ایرنا - استاندار البرز گفت: بر اساس گزارش های ارائه شده اکنون در مجموع 3 قطعه پروژه ادامه بزرگراه همت شاهد پیشرفت حدود 89درصدی پروژه است و به زودی زیر بار می رود.

گرمای کم سابقه و اشاره مهر به انرژی خورشیدی

کرج-ایرنا- تیرماه 97 متفاوت از سال های گذشته در ایران و جهان ظاهر شد، گرمای شدید که حکایت از تغییر اقلیم دارد یا به نوعی هم می توان اشاره خورشید به هدیه انرژی نو و پاک دانست.

گرمای کم سابقه یا اشاره مهر به انرژی پاک خورشیدی

کرج -ایرنا- تیرماه 97 متفاوت از سال های گذشته در ایران و جهان ظاهر شد، گرمای شدید که حکایت از تغییر اقلیم دارد یا به نوعی هم می توان اشاره خورشید به هدیه انرژی نو و پاک دانست.

کارنامه اشتغال فراگیر البرز قابل قبول نیست

کرج-ایرنا، مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان البرز ، فعالیت ها را در حوزه اشتغال فراگیر استان قابل قبول ندانست .

مسیر منتهی به فرودگاه پیام البرز بهسازی می شود

کرج-ایرنا- طرح بهسازی جاده مهرشهر - ماهدشت و مسیر دسترسی فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام استان البرز در دستور کار قرار گرفت.

سهم ایران از محصولات تراریخته واردات است

کرج-ایرنا- رئیس انجمن ایمنی زیستی ایران، تولید محصولات تراریخته را در کشور ضروری دانست و گفت: سالانه 5 میلیارد دلار محصول تراریخته وارد کشور می شود.

عملیات تعریض بخشی از آزاد راه تهران- کرج- قزوین آغاز شد

کرج-ایرنا- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز اعلام کرد که به منظور رفع گره ترافیکی آزاد راه تهران-کرج- قزوین عملیات تعریض این آزاد راه در محدوده شهید سلطانی تا خروجی مهرویلای کرج آغاز شد.

مصرف بهینه آب و انرژی برای عبور ازموج گرما

کرج-ایرنا- موج گرمای کم سابقه در کشور از جمله استان البرز، این روزها میزان مصرف آب و برق را به بالاترین سطح خود رسانده، وضعیتی که اگر با مشارکت مردم مدیریت نشود، مشکلات را مضاعف خواهد کرد.

موج گرما و ضرورت صرفه جویی در مصرف آب و انرژی

کرج-ایرنا- موج گرمای کم سابقه در کشور از جمله استان البرز، این روزها میزان مصرف آب و برق رابه بالاترین سطح خود رسانده، وضعیتی که اگر با مشارکت مردم مدیریت نشود، مشکلات را مضاعف خواهد کرد.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasaneheghtesad
telegram: http://t.me/rasaneheghtesadi
tel: +98914002213
© 2017 Rasaneh Eghtesadi Rights Reserved