× اخبار حاوی برچسب :

البرز

تعداد :71
قراردادهای انتقال دانش و فناوری تولید بذر به بخش خصوصی امضا شد

معاون علمی‌وفناوری رییس‌جمهور طی سفر امروز خود به استان البرز با حضور در مراسم امضای قراردادهای انتقال دانش و فناوری تولید بذر به بخش خصوصی گفت: رونق بخش کشاورزی با ایجاد سازوکار انتقال تحقیقات مرز دانش به بخش خصوصی محقق می شود.

گاز برخی مشترکان کمالشهرقطع می شود

کرج-ایرنا-مسئول روابط عمومی شرکت گاز البرز اعلام کرد که گاز برخی مناطق کمالشهر کرج فردا دوشنبه 31 اردیبهشت ماه قطع می شود.

روند اشتغالزایی در البرز تا کسب رضایت مردم ادامه دارد

کرج - ایرنا - استاندار البرز با اشاره به اینکه سال گذشته ظرف 6 ماه با تلاش جمعی مجموعه استان 53 هزار شغل ایجاد شد، گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته امسال این روند را ادامه می دهیم و در نظر داریم از مرز آمار سال گذشته نیز عبور کنیم.

نرخ زولبیا بامیه در البرز 120 هزار ریال اعلام شد

کرج - ایرنا - مدیرکل تعزیرات حکومتی البرز گفت: درماه مبارک رمضان امسال نرخ زولبیا وبامیه دراین استان 120 هزارریال مصوب شده است.

رگبار، آذرخش و وزش باد برای البرز پیش بینی شد

کرج-ایرنا- مدیرکل هواشناسی البرز اعلام کرد که طی 2 روز آینده رگبار، رعد و برق و وزش باد برای این استان پیش بینی می شود.

آبخوان های البرز رو به خالی شدن می رود

کرج - ایرنا - مدیرعامل آب منطقه ای البرز اعلام کرد که در 16 سال گذشته یک میلیارد و 100 میلیون متر مکعب از آبخوان های این استان خالی از آب شده است.

تاراج آب های البرز با حفرچاه های غیرمجاز

کرج-ایرنا- کشاورزی و باغداری پرهزینه سنتی با اینکه تلاشی برای امرار معاش و تکمیل و تامین زنجیره غذایی مردم به شمار می رود اما در این سال های کم بارش به دلیل بی توجهی به اسلوب مناسب، منابع آبی مناطقی همچون استان پرجمعیت البرز را به تاراج داده است.

حمایت از کالای ایرانی و اثری که در رشد اقتصاد دانش بنیان دارد

کرج - ایرنا - گسترش فعالیت های دانش بنیان و رشد تولید محصولات مبتنی بر علم و فناوری در کشور ظرفیتی را به وجود آورده که در صورت تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی شاهد شکوفایی بیش از پیش این نوع تولیدات و توسعه صادرات آن و کسب منافع مطلوب خواهیم بود.

پروژه های آبخیزداری در حوزه های فاقد سد البرز اجرا می شود

کرج - ایرنا - معاون آبخیزداری منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز گفت که از جمله اولویت های سالجاری، اجرای پروژه های آبخیزداری در حوزه های فاقد سد و حوزه هایی است که تاکنون مطالعات آبخیزداری در آنان انجام نشده است.

نگاه هنرمندانه به حمایت از کالای ایرانی

کرج - ایرنا - هنر ابزاری قدرتمند برای فرهنگ سازی است که تحقق شعار سال 97 با عنوان حمایت از کالای ایرانی با استفاده از آن می تواند سرعت یابد و ضرورت است همه ظرفیت ها برای این منظور و نهادینه کردن فرهنگ خرید و مصرف محصولات تولید داخل به کار گرفته شود.


[2 3 4 5 6 7 8 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasaneheghtesad
telegram: http://t.me/rasaneheghtesadi
tel: +98914002213
© 2017 Rasaneh Eghtesadi Rights Reserved