× اخبار حاوی برچسب :

اوپك

تعداد :43
انتقاد صریح نماینده ایران در اوپک نسبت به سیاست جدید نفتی روسیه

نماینده ایران در هیئت عامل اوپک اعلام کرد: افزایش تولید نفت روسیه، با توافق جهانی کاهش تولید نفت مغایرت دارد و تحریم‌های ضد ایرانی آمریکا را تقویت می‌کند.

اوپک مقتدر خواهد ماند

طبق گزارش جدید یک شرکت مشاوره منابع طبیعی، اوپک تا سال ۲۰۴۰ همچنان نقش مهمی در بازار نفت ایفا خواهد کرد.

قدرت جاذب شوکهای نفتی ضعیف می‌شود

آژانس بین‌المللی انرژی در جدیدترین گزارش ماهانه خود اعلام کرد افزایش تولید نفت اوپک برای مهار رشد قیمتها ممکن است به زودی باعث تقلیل ظرفیت تولید شناور جهان شود.

اوپک خواهان نوسان قیمت نفت نیست

رییس اوپک گفت نوسان بازار نفت مطلوب نیست و اوپک یک فضای قیمت باثبات‌تر را ترجیح می‌دهد.

یا قیمت را کاهش دهید یا منتظر کاهش خرید باشید

هند که از سریع‌ترین نرخ رشد مصرف نفت در جهان برخوردار است، به اوپک هشدار داد: کاهش قیمت‌ها را آغاز کنید در غیر این صورت با ضعیف شدن تقاضا روبه‌رو می‌شوید که به معنای محدود شدن خرید خواهد بود.

تهدیدی که اوپک نادیده گرفت

زمانی که اخبار از مذاکرات هند و چین برای تشکیل کلوب خریداران نفت حکایت داشت، اوپک سرگرم برگزاری نشست رسمی خود برای بازنگری سیاست تولید بود اما شاید اکنون زمان آن رسیده که نسبت به این اتحاد خطرناک نگران شود.

اوپک خشم ترامپ را برانگیخت

تهران – ایرنا – دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا بامداد پنجشنبه در توئیتی نوشت: «اوپک انحصارطلب» اقدامی برای کاهش نفت نکرده است.

الجزایر تولید نفت را افزایش می دهد

الجزیره- ایرنا- «مصطفی قیتونی » وزیر انرژی الجزایر روز سه شنبه اعلام کرد، کشورش تولید نفت خود را از ابتدای ماه اوت (10مرداد) به میزان 26هزار بشکه روز افزایش می دهد.

واکاوی مواضع نفتی ترامپ درباره اوپک از نظر موسسه آمریکایی

تهران- ایرنا- موسسه «بروکینگ» آمریکا در مقاله ای به بررسی درخواست رییس جمهوری آمریکا از پادشاه عربستان درباره «افزایش تولید نفت با هدف جبران کسری صادرات ایران و ونزوئلا» پرداخت و این اقدام را به انتخابات میاندوره ای کنگره و مقاصد سیاسی ترامپ پیوند زد...

اوپک به روسیه پیشنهاد عضویت داد

مسکو - ایرنا - وزیر انرژی عربستان سعودی گفت که سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) به روسیه پیشنهاد داده عضو ناظر این سازمان شود.


[2 3 4 5 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasaneheghtesad
telegram: http://t.me/rasaneheghtesadi
tel: +98914002213
© 2017 Rasaneh Eghtesadi Rights Reserved