× اخبار حاوی برچسب :

اوپك

تعداد :9
همکاری اوپک با روسیه نهادینه می‌شود

اوپک سرگرم طراحی توافقی است که همکاری این سازمان با روسیه و سایر متحدانش را پس از پایان توافق کاهش تولید فعلی در پایان سال ۲۰۱۸ نهادینه خواهد کرد.

خطر مرد بیمار اوپک برای بازار نفت

تحلیلگران هشدار می‌دهند افت تولید نفت ونزوئلا خطر جدی و واضحی برای بازار نفت است.

عبور قیمت جهانی نفت، از مرز 71 دلار/ خودنمایی چهره مثبت توافق اوپک

تهران - ایرنا- قیمت جهانی نفت در هفته اخیر از 71 دلار نیز فراتر رفت و سبب شد که چهره مثبت توافق جهانی اوپک هر چه بیشتر خودنمایی کند، گرچه رشد تولید نفت شیل آمریکا و سطح ذخیره سازی های این کشور در همین مقطع قیمت نفت را دوباره نزولی کرد و به زیر 70 دلا...

توافق غول‌های نفتی به قیمت نابودی رقیبان کوچک

قطر که تولیدکننده کوچک عضو اوپک است تاوان استراتژی نفتی عربستان سعودی -بزرگترین تولیدکننده نفت اوپک- در آسیا را پس می‌دهد.

تولید نفت آمریکا دوباره افزایش یافت

رشد قابل توجه قیمت‌های نفت در ماه‌های اخیر به افزایش دوباره تولید نفت آمریکا منجر شده و این کشور را قادر ساخته برتری عربستان را به چالش کشیده و فشارهای قیمت را کمتر کند.

آخرین میزان مجموع تولید نفت اوپک اعلام شد

طبق بررسی های انجام شده اعضای اوپک به تعهد خود مبنی بر کاهش تولید نفت پایبند بودند و مجموع تولید نفت اوپک در ماه دسامبر سال ۲۰۱۷ میلادی درحالی به طور میانگین ۳۲ میلیون و ۲۸۰ هزار بشکه در روز بوده است که نسبت به ماه نوامبر سال ۲۰۱۷ (۳۲ میلیون و ۴۴۸ ه...

رشد 17 درصدی بازار نفت جهانی در پایان سال 2017 میلادی

تهران - ایرنا - بازار نفت در هفته پایانی سال جاری میلادی با 17 درصد رشد سالانه قیمت نفت رو به رو بود و قیمت شاخص بین المللی نفت برنت در پایان معاملات سال 2017 تحت تاثیر کاهش تولید اوپک و افزایش تقاضا از سوی چین، رشدی 17 درصدی را به ثبت رساند.

مهم‌ترین اتفاق جهان انرژی در سال ۲۰۱۷

وقایع مهمی در سال ۲۰۱۷ در صنعت انرژی رخ داد اما قابل توجه‌ترین تحول، ظهور آمریکا به هم عنوان یک صادرکننده بزرگ نفت خام بوده است.

گلدمن ساکس: بازارهای نفت سریع‌تر از انتظار متعادل می‌شوند

یکی از بزرگترین بانک‌های سرمایه‌گذاری، یکی از خوشبینانه‌ترین پیش‌بینی‌ها را درباره وضعیت بازار نفت در سال میلادی آینده دارد.

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasaneheghtesad
telegram: http://t.me/rasaneheghtesadi
tel: +98914002213
© 2017 Rasaneh Eghtesadi Rights Reserved