× اخبار حاوی برچسب :

برجام

تعداد :95
پزشکیان: وضعیت اقتصادی کشور مانعی برای تولیدکنندگان ایجاد نمی‌کند

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به تلاش نمایندگان برای جلوگیری از آسیب‌رساندن نوسانات ارزی به تولید، گفت: وضعیت اقتصادی کشور مانعی برای تولیدکنندگان ایجاد نمی‌کند.

بانک های ژاپنی در راه توقف تبادلات خود با موسسات مالی ایران

بانک های ژاپنی اعلام کردند که تا چهارم نوامبر سال جاری میلادی به تمام تراکنش های مالی خود با ایران پایان خواهند داد.

هواپیماهای ایران را ندهیم خسارت جدی می­‌بینیم

کریستین شرر مدیر اجرایی هواپیمایی «ای.تی.آر» هشدار داد در صورتی که نتواند طبق قرارداد به ایران هواپیما بفروشد، این شرکت متحمل خسارت جدی خواهد شد.

احتمال تحویل ۶ فروند ای تی آر تا ۳ ماه آینده/ پول آماده است

مشاور وزیر راه و شهرسازی گفت: شرکت ای تی آر از اداره کنترل دارایی های خارجی آمریکا، صدور مجوز موردی برای تحویل ۶ فروند ای تی آر ۷۲-۶۰۰ به ایران را تا پایان ضرب الاجل ترامپ درخواست کرده است.

توئیت ظریف به مناسبت سی امین سالگرد حمله آمریکا به ایرباس 655

محمد جواد ظریف در سالگرد شهادت هموطنان ایرانی در اثر برخورد موشک آمریکایی با هواپیمای مسافربری ایرباس نوشت: در 3 جولای 1988 هواپیمای مسافربری ایران مورد حمله آمریکا قرار گرفت که این اقدام به شهادت 290 نفر از سرنشینان و خدمه ایرانی آن منجر شد.

امیری: هند، چین و برخی کشورهای اروپایی علاقه‌مند به خرید نفت ایران هستند

نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس تاکید کرد که هند، چین و برخی از کشورهای اروپایی علاقه‌مند به همکاری با ایران برای خرید نفت و ماندن در بازار کشورمان هستند.

می گفتند پروژه آزادراه تهران-شمال، «وزیرخراب‌کن» است

وزیر راه و شهرسازی در کانال تلگرامی خود نوشته است: در زمان آغاز تصدی وزارت راه و شهرسازی عده ای به من می گفتند به آزادراه تهران-شمال نزدیک نشو؛ این پروژه وزیر خراب کن است.

هدف اصلی برجام محقق شده است/ منتقدان تضمین صلح را نادیده می‌گیرند

پس از خروج ایالات متحده آمریکا از توافق هسته‌ای بسیاری از قراردادهای اقتصادی ایران با طرف‌های اروپایی در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته و در این بین وزارت راه و شهرسازی که پس از برجام توافق‌های گسترده‌ای را برای بهبود شرایط حمل‌ونقل ایران در نظر گرفته ب...

نوسانات اقتصادی جنبه سیاسی دارد/ ایران به برجام پایبند است

وزیر راه و شهرسازی، نوسانات اقتصادی کنونی را مرتبط با مسائل سیاسی دانست و گفت: من به شما اطمینان می دهم ما از این مرحله سخت، عبور خواهیم کرد.

خروج آمریکا از برجام تأثیری برترانزیت ندارد/فعالیت قطار تهران-وان

قائم مقام شرکت راه آهن گفت: خروج آمریکا از برجام تأثیری بر فعالیت های بین‌المللی راه آهن به خصوص در ترانزیت نخواهد داشت.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasaneheghtesad
telegram: http://t.me/rasaneheghtesadi
tel: +98914002213
© 2017 Rasaneh Eghtesadi Rights Reserved