× اخبار حاوی برچسب :

جهاد كشاورزي

تعداد :37
سایت مزارع سیب زمینی در اردبیل ایجاد می شود

اردبیل - ایرنا - رئیس هیات مدیره انجمن سیب زمینی کاران کشور گفت: اردبیل یکی از استان های موفق و کارآمد در کشت سیب زمینی بوده و احداث سایت مزارع تولید بذر سیب زمینی در این استان مورد توجه قرار گرفته است.

دامپروری 36 درصد اقتصاد کشاورزی خراسان رضوی را دارد

مشهد - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: 36 درصد از اقتصاد بخش کشاورزی استان مربوط به حوزه دامپروری است و توسعه صادرات و تجارت این بخش ارزش افزوده قابل توجهی برای استان دارد.

بازدید وزیر جهاد کشاورزی با هیئت همراه از طرح آبیاری تحت فشار «نرماشیر»

وزیر جهاد کشاورزی به همراه معاونین امور باغبانی و تولیدات دامی، رئیس سازمان حفظ نباتات، مدیر کل دفتر هماهنگی امور استان‌ها و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی، از طرح آبیاری تحت فشار شهرستان نرماشیر بازدید کردند.

20 میلیارد تومان برای توسعه مکانیزاسیون کشاورزی البرز اختصاص یافت

کرج-ایرنا- رئیس اداره فناوری های مکانیزه جهاد کشاورزی البرز گفت که 20 میلیارد تومان اعتبار برای توسعه کمی و کیفی مکانیزاسیون بخش کشاورزی این استان اختصاص یافت.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد

یاسوج- ایرنا- آئین تودیع و معارفه رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد روز سه شنبه با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی، مشاور وزیر و مدیر کل امور استان ها در وزارت جهاد کشاورزی و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی برگز...

حمایت از تولید داخلی راه مقابله با تحریم هاست

یاسوج- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر جهاد کشاورزی گفت: حمایت از تولید داخلی به ویژه در حوزه کشاورزی یکی از راه های اساسی مقابله با تحریم های دشمنان جمهوری اسلامی است.

آبیاری ۱۵۰۰ هکتار از مزارع کشاورزی با فاضلاب/معرفی ۲۱۱ مورد تخلف به دستگاه قضا

رئیس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت ضمن اشاره به اینکه بیش از ۱۵۰۰ هکتار از مزارع کشاورزی در سراسر کشور با آب فاضلاب آبیاری می‌شوند، از اجرای آزمایشی برنامه ایمنی فاضلاب در ۲ استان خبر داد.

10 هزار تن چغندر قند در شهرستان خنج برداشت شد

شیراز- ایرنا- معاون تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی شهرستان خنج گفت: عملیات برداشت چغندر قند زمستانه از نیمه دوم خرداد 97 در این شهرستان آغاز شده و تا کنون 10 هزار تن از این محصول برداشت شده است.

بیابانزدایی استان و جهاد کشاورزی

روزنامه پیام استان سمنان روز یکشنبه در شماره چهار هزار و 784 خود مطلبی با عنوان 'بیابانزدایی استان سمنان و جهاد کشاورزی' به قلم ابوالقاسم کواکبیان منتشر کرد.

19 هزار تن گندم از کشاورزان شهرستان داراب خریداری شد

شیراز- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان داراب گفت: از ابتدای اردیبهشت 97 تا کنون 19 هزار تن گندم بذری و دانه ای با همکاری اداره تعاون روستایی و شرکت غله این شهرستان از کشاورزان خریداری شده است.


[2 3 4 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasaneheghtesad
telegram: http://t.me/rasaneheghtesadi
tel: +98914002213
© 2017 Rasaneh Eghtesadi Rights Reserved