× اخبار حاوی برچسب :

جهاد كشاورزي

تعداد :24
محصول یکهزار و 500 هکتار گندمزار خرمشهر خسارت دید

خرمشهر - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی خرمشهر گفت: تندباد و باران شدید اخیر به یکهزار و 500هکتار از محصول زمین های کشاورزی غرب کارون در خرمشهر خسارت وارد کرد.

بیماری سفیدک و لکه خرمایی در گندمزارهای مینودشت مشاهده شد

گنبدکاووس - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی مینودشت با اشاره به مشاهده علائم دو بیماری سفیدک و لکه خرمایی در برخی مزارع گندم این شهرستان از کشاورزان خواست درصورت مشاهده این بیماری ها و شدت یافتن آن، نسبت به سمپاشی مزارع خود اقدام نمایند.

32 مورد تغییر کاربری غیرمجاز اراضی کشاورزی شناسایی شد

ارومیه - ایرنا- مدیر امور اراضی جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: 32 مورد تغییر کاربری غیر مجاز اراضی کشاورزی در ایام تعطیلات نوروزی شناسایی و ثبت شد.

180 شغل در دهکده گل و گیاه محلات ایجاد شد

خمین - ایرنا - مدیرعامل دهکده گل و گیاه محلات گفت: 180 فرصت شغلی پایدار در سال گذشته در دهکده گل و گیاه محلات ایجاد شد.

پنج میلیون و 300 هزار قطعه ماهی زینتی در محلات تولید شد

خمین - ایرنا - مسئول شیلات جهاد کشاورزی محلات گفت: پنج میلیون و 300 هزار قطعه انواع ماهی زینتی در سال گذشته در این شهرستان تولید و عرضه شد که تولید این آبزیان نسبت به مدت مشابه قبل آن 52 درصد کاهش یافته است.

اجرای طرح بین المللی ایکاردا برای دومین سال متوالی در لرستان

خرم آباد - ایرنا - طرح بین المللی ایکاردا با هدف افزایش تولید در سیستم های غلات محور به منظور افزایش امنیت غذایی در ایران برای دومین سال متوالی در استان لرستان در حال اجرا است.

فرصت رفع بحران آب فقط تا پایان برنامه ششم

کرج- ایرنا- مشاور عالی وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه ما فقط تا پایان برنامه ششم برای رفع بحران آب فرصت داریم، گفت: اگر در طول این برنامه نتوانیم به رفع بحران آب برسیم بعد از آن چیزی باقی نمی ماند که به آن توجه کنیم.

اراضی شوره زار گنبدکاووس، مستعد پرورش شتر

گنبدکاووس - ایرنا - استان گستان بویژه شهرستان گنبدکاووس در شرق این استان از شرایط آب و هوایی مناسب برای پرورش شتر به عنوان حیوانی مفید و با صرفه اقتصادی برخوردار بوده و وجود اراضی شوره زار در مناطق شمالی گنبدکاوس، توسعه شترداری در این منطقه را نیازمن...

متقاضیان احداث واحدهای گلخانه ای وام کم بهره می گیرند

اردبیل - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های کشاورزی ایران از ارائه تسهیلات بانکی با بهره چهار درصد برای متقاضیان احداث واحدهای گلخانه ای خبر داد.

قیمت غلات و حبوبات چقدر افزایش یافته؟

در پاییز سال ١٣٩٦، در بخش غلات، متوسط قیمت برنج ۱۰ هزار و ۴۶ تومان بوده که نسبت به فصل پاییز ٩٥ شش درصد افزایش داشته است.


[2 3 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasaneheghtesad
telegram: http://t.me/rasaneheghtesadi
tel: +98914002213
© 2017 Rasaneh Eghtesadi Rights Reserved