× اخبار حاوی برچسب :

راهداري

تعداد :9
رانش زمین در جاده روستایی قلجه به چلگان در زنجان

زنجان - ایرنا - مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: رانش زمین در 200 متر از جاده روستایی تازه ساخت قلجه به چلگان در شهرستان زنجان موجب تخریب این راه ارتباطی شد.

ذخیره سازی 10 هزار تن نمک و ماسه در راه های البرز

کرج-ایرنا-مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز اعلام کردکه با توجه به هشدار هواشناسی و بارش برف در راه های مواصلاتی این استان 10 هزار تن نمک و ماسه ذخیره سازی شد.

جریان تردد در راه های البرز/ رانندگان احتیاط کنند

کرج - ایرنا-مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز اعلام کرد: به رغم بارش برف سنگین در تمام راه های این استان رفت و آمد در آن ها جریان دارد.

تردد در برخی جاده های استان کردستان فقط با زنجیر چرخ امکانپذیر است

سنندج - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری، حمل و نقل جاده ای کردستان با اشاره به بارش برف در مناطق کوهستانی و ارتفاعات گفت: تردد در برخی جاده های این استان بویژه سقز - بانه، سقز - مریوان و سروآباد - اورامان تنها با زنجیر چرخ امان پذیر است.

آزاد راه زنجان – تبریز پوشیده از مه غلیظ است/رانندگان احتیاط کنند

زنجان - ایرنا - رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان زنجان گفت: هم اکنون آزادراه زنجان – تبریز و جاده ترانزیت زنجان - میانه پوشیده از مه غلیظ است، رانندگان احتیاط کنند.

لکه گیری آسفالت 6 هزار و 800 مترمربع از جاده های زنجان

زنجان – ایرنا – مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان اعلام کرد: از ابتدای امسال تاکنون آسفالت 6 هزار و 879 مترمربع از جاده های اصلی، فرعی و روستایی این استان لکه گیری شد.

همه اتوبوس های جاده ای زنجان مجهز به سامانه پایش هوشمند تردد ناوگان شدند

زنجان – ایرنا – مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان اعلام کرد: سامانه پایش هوشمند تردد ناوگان(سپهتن) برای همه 181 دستگاه اتوبوس ‌برون‌شهری این استان نصب شد و نصب این سامانه برای خودروهای سواری جاده ای و تانکرهای حمل سوخت نیز در دست انجام ق...

افتتاح پارکینگ وسایل نقلیه سنگین در اردبیل

اردبیل- ایرنا- پارکینگ ویژه وسایل نقلیه سنگین با ظرفیت 2 هزار دستگاه روز پنجشنبه در آیینی افتتاح و به بهره برداری رسید.

راهداری خراسان رضوی نیازمند سالانه چهار هزار میلیارد ریال اعتبار

مشهد-ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: راهداری استان برای انجام مطلوب وظایف خود، نیاز به چهار هزار میلیارد ریال اعتبار در سال دارد.

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasaneheghtesad
telegram: http://t.me/rasaneheghtesadi
tel: +98914002213
© 2017 Rasaneh Eghtesadi Rights Reserved