× اخبار حاوی برچسب :

راهداري

تعداد :18
راهداری اردبیل برای اجرای طرح زمستانی آماده است

اردبیل- ایرنا- مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت: راهداری این استان برای اجرای طرح زمستانی و ارائه خدمت به مردم بویژه مسافران آماده است.

تخلف سرعت در جاده های خراسان رضوی کاهش یافت

مشهد- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: براساس آمار سامانه های ثبت سرعت ظرف شش ماه نخست امسال وقوع تخلف سرعت غیرمجاز در جاده های این استان 36 درصد نسبت به مدت مشابه پارسال کاهش یافته است.

سطح جاده های قزوین لغزنده است

قزوین-ایرنا-معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای قزوین گفت: به دنبال ادامه بارندگی های اخیر، سطح همه راه های اصلی و فرعی استان لغزنده است.

2 میلیون مسافر از استان مرکزی جابه جا شدند

اراک - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی گفت: 2 میلیون و 524 هزار مسافر در قالب 226 هزار و 264 سفر در سال گذشته از این استان به سایر نقاط کشور جابه جا شدند.

تردد حدود 20 میلیون خودرو در جاده های قزوین ثبت شد

قزوین-ایرنا-مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین گفت: از 23 اسفندماه 96 تا 13 فروردین ماه سال 97 تردد 19 میلیون و 917 هزار و 793 دستگاه خودرو در جاده های این استان به ثبت رسیده است.

ورود وسایل نقلیه به مشهد 12 درصد افزایش یافت

مشهد- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: از ۲۳ اسفند پارسال تا پایان چهارم فروردین ماه جاری 962 هزار و 357 خودرو وارد مشهد شد که نسبت به مدت مشابه پارسال 12 درصد افزایش داشت.

تخلف 25 راننده و شرکت حمل و نقل جاده ای مسافر در زنجان بررسی شد

زنجان - ایرنا - معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان اعلام کرد: از نیمه دوم بهمن امسال تاکنون در کمیسیون های ماده 11 و 12 به 25تخلف رانندگان و شرکت های حمل و نقل جاده ای و مسافر برون شهری در این استان رسیدگی شده است.

بارش و مه گرفتگی در جاده های خراسان رضوی

مشهد- ایرنا- رئیس مرکز مدیریت راههای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: بارش باران و برف پراکنده و پدیده مه گرفتگی در برخی جاده های استان سبب لغزندگیسطح جاده و کاهش دید افقی رانندگان شده است.

محدودیت تردد ناوگان باری فرسوده از ابتدای سال آینده

بیرجند - ایرنا - معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی گفت: طرح محدودیت تردد ناوگان باری فرسوده از ابتدای سال آینده در این استان اجرا خواهد شد.

رانش زمین در جاده روستایی قلجه به چلگان در زنجان

زنجان - ایرنا - مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: رانش زمین در 200 متر از جاده روستایی تازه ساخت قلجه به چلگان در شهرستان زنجان موجب تخریب این راه ارتباطی شد.


[2 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasaneheghtesad
telegram: http://t.me/rasaneheghtesadi
tel: +98914002213
© 2017 Rasaneh Eghtesadi Rights Reserved