× اخبار حاوی برچسب :

راهداري

تعداد :16
سطح جاده های قزوین لغزنده است

قزوین-ایرنا-معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای قزوین گفت: به دنبال ادامه بارندگی های اخیر، سطح همه راه های اصلی و فرعی استان لغزنده است.

2 میلیون مسافر از استان مرکزی جابه جا شدند

اراک - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی گفت: 2 میلیون و 524 هزار مسافر در قالب 226 هزار و 264 سفر در سال گذشته از این استان به سایر نقاط کشور جابه جا شدند.

تردد حدود 20 میلیون خودرو در جاده های قزوین ثبت شد

قزوین-ایرنا-مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین گفت: از 23 اسفندماه 96 تا 13 فروردین ماه سال 97 تردد 19 میلیون و 917 هزار و 793 دستگاه خودرو در جاده های این استان به ثبت رسیده است.

ورود وسایل نقلیه به مشهد 12 درصد افزایش یافت

مشهد- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: از ۲۳ اسفند پارسال تا پایان چهارم فروردین ماه جاری 962 هزار و 357 خودرو وارد مشهد شد که نسبت به مدت مشابه پارسال 12 درصد افزایش داشت.

تخلف 25 راننده و شرکت حمل و نقل جاده ای مسافر در زنجان بررسی شد

زنجان - ایرنا - معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان اعلام کرد: از نیمه دوم بهمن امسال تاکنون در کمیسیون های ماده 11 و 12 به 25تخلف رانندگان و شرکت های حمل و نقل جاده ای و مسافر برون شهری در این استان رسیدگی شده است.

بارش و مه گرفتگی در جاده های خراسان رضوی

مشهد- ایرنا- رئیس مرکز مدیریت راههای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: بارش باران و برف پراکنده و پدیده مه گرفتگی در برخی جاده های استان سبب لغزندگیسطح جاده و کاهش دید افقی رانندگان شده است.

محدودیت تردد ناوگان باری فرسوده از ابتدای سال آینده

بیرجند - ایرنا - معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی گفت: طرح محدودیت تردد ناوگان باری فرسوده از ابتدای سال آینده در این استان اجرا خواهد شد.

رانش زمین در جاده روستایی قلجه به چلگان در زنجان

زنجان - ایرنا - مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: رانش زمین در 200 متر از جاده روستایی تازه ساخت قلجه به چلگان در شهرستان زنجان موجب تخریب این راه ارتباطی شد.

ذخیره سازی 10 هزار تن نمک و ماسه در راه های البرز

کرج-ایرنا-مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز اعلام کردکه با توجه به هشدار هواشناسی و بارش برف در راه های مواصلاتی این استان 10 هزار تن نمک و ماسه ذخیره سازی شد.

جریان تردد در راه های البرز/ رانندگان احتیاط کنند

کرج - ایرنا-مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز اعلام کرد: به رغم بارش برف سنگین در تمام راه های این استان رفت و آمد در آن ها جریان دارد.


[2 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasaneheghtesad
telegram: http://t.me/rasaneheghtesadi
tel: +98914002213
© 2017 Rasaneh Eghtesadi Rights Reserved