× اخبار حاوی برچسب :

راه و شهرسازي

تعداد :17
بازآفرینی، ‌رویکردی‌ جدید در ‌بهسازی شهری همدان

همدان-ایرنا- بازآفرینی، ‌رویکرد‌ جدید مرمت ‌و ‌بهسازی شهری است که متخصصان آن به دنبال حل مشکلات فرسودگی شهری از طریق بهسازی مناطق محروم و در حال تخریب هستند.

اختصاص10 میلیارد ریال به پروژه های بازآفرینی چهارمحال وبختیاری

شهرکرد- ایرنا- مدیر شهرسازی و معماری راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری از تخصیص 10 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای 11 پروژه بازآفرینی شهری این استان در سال جاری خبر داد.

آخوندی: برنامه استراتژیک حمل‌ و ‌نقل اجرا شود

تهران - ایرنا - وزیر راه و شهرسازی خواستار اجرای مفاد سند برنامه استراتژیک بخش حمل‌ و ‌نقل در موضوعات مرتبط با حوزه وظایف و ماموریت‌های هر دستگاه شد.

فاز دوم طرح چهارخطه لیکک به بهبهان 80 درصدپیشرفت فیزیکی دارد

یاسوج- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: فاز دوم طرح چهار خطه لیکک به بهبهان با 80 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است.

9800 تن قیر برای آسفالت راههای لرستان مصرف شد

خرم اباد - ایرنا - معاون اداره کل راه و شهرسازی لرستان گفت: 9 هزار و 800 تن قیر سال گذشته برای آسفالت راههای روستایی و اصلی این استان استفاده شده است.

ثبت نام مسکن مهر در قزوین متوقف شد

قزوین-ایرنا-سرپرست مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی قزوین گفت: با واگذاری های صورت گرفته و نبودن متقاضی، از این پس ثبت نامی در حوزه مسکن مهر این استان صورت نخواهد گرفت.

10 هزار تن قیر در راه های روستایی قزوین مصرف شد

قزوین-ایرنا-رئیس اداره نظارت بر راه های روستایی اداره کل راه و شهرسازی قزوین گفت: از 17 هزار تن قیر رایگان تخصیص داده شده به استان در سال گذشته، 10 هزار تن آن در راه های روستایی به مصرف رسیده است.

عملیات اجرایی راه آهن اردبیل – میانه امسال شتاب می گیرد

اردبیل-ایرنا- معاون امورعمرانی استاندار اردبیل گفت: عملیات اجرایی طرح راه آهن اردبیل- میانه امسال با تامین اعتبار روسازی و زیر سازی شتاب گرفته و تلاش می شود با تداوم این روند، طرح تا پایان دولت دوازدهم به نتیجه برسد.

2 هزار و 700 پرونده حقوقی در راه و شهرسازی کردستان ساماندهی شد

سنندج - ایرنا - مدیر املاک وحقوقی اداره کل راه و شهرسازی کردستان گفت: 2 هزار و 700 پرونده حقوقی شامل تمامی پرونده ها در راه و شهرسازی استان بررسی مجدد و در قالبی جدید بایگانی و طبقه بندی شده است.

بیش از 96 درصد جمعیت روستایی خراسان جنوبی راه آسفالت دارند

بیرجند - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر 822 روستای بالای 20 خانوار از 918 روستای استان معادل 96.5 درصد جمعیت روستایی راه آسفالت دارند.


[2 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasaneheghtesad
telegram: http://t.me/rasaneheghtesadi
tel: +98914002213
© 2017 Rasaneh Eghtesadi Rights Reserved