× اخبار حاوی برچسب :

صنعت ساختمان

تعداد :7
ورود کشورهای اروپایی به صنعت ساختمان ایران

دبیر کل اتاق تعاون ایران با اشاره به اتخاذ سیاست های غلط در بخش ساختمان گفت: با اتخاذ سیاستهای ضعیف در صنعت ساختمان، منابع این بخش به بازارهای فرعی و غیر پایدار هدایت شد.

شرط موفقیت بسته جدید ارزی/ اقتصاد با ارز تک نرخی قابل اداره نیست

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه نمی‌توان کشور را با نرخ واحد ارز اداره کرد، درباره سیاست‌های جدید ارزی گفت: امکان موفقیت این سیاست‌ها بسیار زیاد است به شرط آنکه دقیق و کامل اجرا شود.

پنج شرکت خارجی در نمایشگاه صنعت ساختمان شیراز حضور می یابند

شیراز- ایرنا- بیستمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان با حضور فعالان و تولیدکنندگان برتر این حوزه در کشور و همچنین پنج شرکت از کشورهای ژاپن، چین، فنلاند، ترکیه و امارات متحده عربی، تیرماه 97 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان فارس در شیراز ب...

اهمیت رعایت مقررات ملی ساختمان در افزایش کیفیت ساخت و ساز

کارشناس ساختمان و مسکن اجباری شدن حضور مهندس ناظر مقیم در تمام مراحل ساخت و ساز را خواستار شد.

مسئولیت پذیری اجتماعی ، راهکار حل چالش های صنعت ساختمان در کشور

ساری - ایرنا - رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران پذیریش مسئولیت اجتماعی توسط طرف های درگیر در صنعت ساختمان سازی بویژه مهندسان بخش های مختلف را مهم ترین راهکار برای رفع و حل مشکلات چالش های این صنعت دانست و بر ضرورت تحقق این مهم تاکید کرد .

یازدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان در قزوین گشایش یافت

قزوین-ایرنا- یازدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان در قزوین همراه با با ششمین نمایشگاه انبوه سازان شامگاه سه شنبه در مراسمی با حضور معاون عمرانی استاندار افتتاح شد.

مهمترین راه رونق بخش معماری از نگاه یک مقام صنفی

تهران- ایرنا- نایب رییس انجمن برگزارکنندگان نمایشگاه های بین المللی ایران گفت: رونق در ساخت و سازها می تواند همه رشته ها و مشاغل مرتبط با آن مانند معماری و دکوراسیون داخلی را از رکود خارج کند.

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasaneheghtesad
telegram: http://t.me/rasaneheghtesadi
tel: +98914002213
© 2017 Rasaneh Eghtesadi Rights Reserved