× اخبار حاوی برچسب :

قزوين

تعداد :21
تکمیل جاده تنکابن - الموت - قزوین در سایه همکاری دستگاه ها

نوشهر - ایرنا - تکمیل جاده تنکابن - الموت - قزوین که به کوتاه شدن مسافت بین استان های مازندران و قزوین منجر می شود ، تنها با تعامل و همکاری دستگاه های اجرایی مرتبط با این پروژه امکان پذیر خواهد بود.

شهرک صنعتی آبیک به بخش خصوصی واگذار می شود

قزوین-ایرنا-مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: مالکیت و اداره امور شهرک صنعتی آبیک (کاسپین 2) امسال براساس سیاست های اصل 44 قانون اساسی به بخش خصوصی واگذار می شود.

صنایع کوچک قزوین از صندوق امید تسهیلات دریافت می کنند

قزوین-ایرنا-واحدها و طرح های تولیدی کوچک و متوسط قزوین با تفاهم نامه همکاری میان شرکت شهرک های صنعتی استان با صندوق کارآفرینی امید از تسهیلات کم بهره بهره مند می شوند.

220 حلقه چاه غیرمجاز در قزوین مسدود شد

قزوین-ایرنا-مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: سال گذشته 220 حلقه چاه غیرمجاز در استان مسدود و از برداشت بی رویه آب از آنها جلوگیری شد.

هوای قزوین سردتر می شود

قزوین-ایرنا-کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین گفت: دمای هوای این استان از امروز تا دوشنبه هوای جاری 5 تا 10 درجه سانتیگراد سردتر می شود.

جریان آب سد طالقان به دشت قزوین برقرار شد

قزوین-ایرنا-مدیر عامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت : با توجه به هماهنگی های به عمل آمده در سطح استان و شرایط جوی موجود، انتقال آب سد طالقان به دشت قزوین از روز یکشنبه برقرار شده است .

امروز بیمه ها همپای صنایع در تجارت فعال هستند

قزوین - ایرنا - نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز بیمه ها همپای صنایع به فعالیت های تجاری پرداخته و گام های اساسی نیز در این راه برداشته اند.

خودپردازهای بانکی استان قزوین در نوروز فعال باشند

قزوین-ایرنا-معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و جانشین ستاد خدمات سفر استان قزوین گفت: شبکه بانکی استان ملزم است خودپردازها را برای خدمت رسانی مناسب به مردم و مسافران فعال نگاه دارد.

ارتفاعات قزوین سفید پوش شد

قزوین-ایرنا-کارشناس هواشناسی استان قزوین از سفید پوش شدن ارتفاعات شمالی این استان خبر داد و گفت: سامانه بارشی تا اواسط امروز /شنبه/در سطح منطقه باقی خواهد ماند.

یک سرمایه گذار: آماده ساخت شهرک کشاورزی در قزوین هستیم

قزوین-ایرنا- مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت نفت،گاز و پتروشیمی اکسون گفت: آماده اجرای طرح های متعدد و نوین در استان قزوین از جمله شهرک کشاورزی هستیم.


[2 3 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasaneheghtesad
telegram: http://t.me/rasaneheghtesadi
tel: +98914002213
© 2017 Rasaneh Eghtesadi Rights Reserved