× اخبار حاوی برچسب :

قزوين

تعداد :9
گشایش سه نمایشگاه در قزوین

قزوین-ایرنا-پنجمین نمایشگاه گل و گیاه عصر یکشنبه هم زمان با دهمین نمایشگاه صنایع دستی و سومین نمایشگاه گیاهان دارویی در قزوین گشایش یافت.

یازدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان در قزوین گشایش یافت

قزوین-ایرنا- یازدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان در قزوین همراه با با ششمین نمایشگاه انبوه سازان شامگاه سه شنبه در مراسمی با حضور معاون عمرانی استاندار افتتاح شد.

شناسایی 202 قلم کالای غیر استاندارد در قزوین

قزوین-ایرنا-مدیرکل استاندارد قزوین گفت: از ابتدای امسال تا پایان دی ماه کارشناسان این اداره کل با بازرسی از واحدهای صنفی موفق به شناسایی 202 قلم کالای غیراستاندارد شدند.

گشایش اولین نمایشگاه شیرینی و شکلات در قزوین

قزوین-ایرنا- اولین نمایشگاه شیرینی، شکلات، نوشیدنی، لبنیات و صنایع غذایی عصر دوشنبه در محل دائمی نمایشگاه قزوین آغاز به کار کرد.

رشد 76درصدی اعتبارات حوزه آبخیزداری استان قزوین

قزوین-ایرنا-معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری قزوین از رشد 76 درصدی اعتبارات حوزه آبخیزداری استان در سال جاری خبر داد.

طرح پایش سلامت شیر خام در استان قزوین اجرا شد

قزوین-ایرنا- رییس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی اداره کل دامپزشکی قزوین از اجرای طرح پایش سلامت شیر خام در استان خبر داد.

صدور مجوز راه اندازی پایانه صادراتی در شهرستان البرز

قزوین-ایرنا- فرماندار البرز گفت: مجوز احداث و راه اندازی پایانه صادراتی محصولات کشاورزی در این شهرستان با سرمایه گذاری 2 هزار میلیارد ریال صادر شد.

دفتر نمایندگی اتاق بازرگانی ایران و اوکراین در قزوین راه‌اندازی شد

قزوین- در آیینی با حضور معاون اقتصادی استاندار، بعدازظهر دوشنبه شعبه نمایندگی اتاق بازرگانی ایران و اوکراین در قزوین راه‌اندازی شد.

پرداخت یک هزار و 630 میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی قزوین

قزوین-ایرنا-رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون یک هزار و 630 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید (بهین یاب) به واحدها و طرح های تولیدی استان پرداخت شده است.

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasaneheghtesad
telegram: http://t.me/rasaneheghtesadi
tel: +98914002213
© 2017 Rasaneh Eghtesadi Rights Reserved