× اخبار حاوی برچسب :

نمايشگاه

تعداد :21
نمایشگاه طرح ضیافت در رشت گشایش یافت

رشت- ایرنا- در آستانه ماه مبارک رمضان نمایشگاه طرح ضیافت در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی گیلان در رشت گشایش یافت.

25 شرکت خارجی دستاوردهای کشاورزی خود را در شیراز عرضه می کنند

شیراز- ایرنا- مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس گفت: در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی و تخصصی کشاورزی که چهارهم اردیبهشت ماه جاری در شیراز برگزار می شود، 25 شرکت خارجی در کنار 173 تولید کننده داخلی، جدیدترین دستاوردها، خدمات و محصولات خود را...

گردشگران در نوشهر بیش از24میلیاردریال صنایع دستی خرید کردند

نوشهر-ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری نوشهر گفت: صنایع دستی و سوغات فروخته شده به گردشگران در نمایشگاه نوروزی امسال نوشهر به رقم 24 میلیارد و 350 میلیون ریال رسید که نسبت به نمایشگاه سال قبل 138 درصد افزایش یافت.

آغاز به کار نمایشگاه های تخصصی گل، گیاه و باغبانی در گلستان

گرگان – ایرنا – فعالیت هفتمین نمایشگاه تخصصی گل و گیاه، صنایع وابسته، مبلمان پارک ها، فضای باز و خدمات شهری و نخستین نمایشگاه تخصصی باغبانی، گلخانه، ماشین و صنایع وابسته گیاهان دارویی، کود، بذر، سم و نهاده ها ازعصر دوشنبه در محل نمایشگاه های بین المل...

ایران به جایگاه خود در انرژی‌های نو نرسیده است

تهران-ایرنا-رئیس هیات مدیره انجمن علمی انرژی بادی ایران با اشاره به اینکه در ایران ظرفیت بسیار بالایی برای تولید همه انرژی‌ها از جمله باد و خورشید وجود دارد، گفت:به هیچ وجه به آن جایگاهی که انرژی تجدیدپذیر باید در کشور داشته باشد، نرسیده ایم.

بی‌اعتمادی سرمایه‌گذاران، مانع توسعه تجدید پذیرها

تهران - ایرنا - عضو هیات مدیره سندیکای تولیدکنندگان برق گفت: در حال حاضر برای توسعه تجدیدپذیرها هیچ راهی جز تقویت و تشویق این انرژی وجود ندارد؛ چرا که تنها در این شرایط است که سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری در این حوزه مشتاق می‌شوند.

استاندارالبرز:احداث و راه اندازی نمایشگاه بین المللی استان باید سرعت گیرد

کرج - ایرنا - استاندار البرز گفت: برای استانی نظیر البرز زیبنده نیست که برای زمین سایت نمایشگاه بین المللی تا این حد با موانع مختلف دست و پنجه نرم کند و این اقدام باید سرعت بگیرد.

گشایش سه نمایشگاه در قزوین

قزوین-ایرنا-پنجمین نمایشگاه گل و گیاه عصر یکشنبه هم زمان با دهمین نمایشگاه صنایع دستی و سومین نمایشگاه گیاهان دارویی در قزوین گشایش یافت.

یازدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان در قزوین گشایش یافت

قزوین-ایرنا- یازدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان در قزوین همراه با با ششمین نمایشگاه انبوه سازان شامگاه سه شنبه در مراسمی با حضور معاون عمرانی استاندار افتتاح شد.

چهارمین نمایشگاه کشوری گل و گیاهان زینتی در آمل گشایش یافت

ساری-ایرنا- چهارمین نمایشگاه گل و گیاهان زینتی و مبلمان شهری استانهای کشور روز دوشنبه درمحل دائمی نمایشگاه های شهرستان آمل گشایش یافت.


[2 3 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasaneheghtesad
telegram: http://t.me/rasaneheghtesadi
tel: +98914002213
© 2017 Rasaneh Eghtesadi Rights Reserved