× اخبار حاوی برچسب :

گرد و غبار

تعداد :9
ورودی آب رودخانه جراحی به تالاب شادگان صفر است

اهواز - ایرنا - مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان با بیان اینکه ورودی آب از رودخانه جراحی به تالاب شادگان به صفر رسیده گفت: هم اکنون فقط مقداری زهکش نیشکر و پساب واحدهای پرورش ماهی وارد تالاب شادگان می شود.

بی عدالتی در مصرف آب،زمینه‌سازچالش کم‌آبی شد/سدسازی؛ علت ریزگردها

مدیر گروه تخصیص آب وزارت نیرو گفت:رعایت نکردن سقف تخصیص آب در بخش‌های مختلف مصرف با خشکی تالاب های هورالعظیم و شادگان، موجب ایجاد ریزگردها شده است.

بادهای جنوبی عامل اصلی وقوع گرد و غبارها/ خشکی تالاب‌های اهواز گرد و غبار را تشدید می‌کند

‌در چند روز گذشته هوای اهواز به حالت اضطرار ‌رسید تا جایی که بیمارستان‌های خوزستان در حالت آماده‌باش قرار گرفت. یاسوج - مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد- هم غلظت گرد و غبار تا ۶ برابر حد مجاز را تجربه کرد. شهرهای لرستان نیز از این وضعیت بحرانی هوا بی ...

گرد و غبار 30 پرواز رفت و برگشت فرودگاه اهواز را لغو کرد

اهواز - ایرنا - مدیرکل فرودگاه های خوزستان گفت: 30 پرواز رفت و برگشت از ساعت 9 صبح روز سه شنبه تا عصر امروز در فرودگاه بین المللی اهواز لغو شده است.

پروازهای فرودگاه بین المللی اهواز از سر گرفته شد

اهواز - ایرنا - مدیرکل فرودگاه های استان خوزستان گفت: با بهبود شرایط جوی آسمان اهواز و رسیدن شعاع دید به هزار متر، پروازهای این فرودگاه از شامگاه سه شنبه از سر گرفته شد.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان:مشکلی در پرداخت بودجه گرد و غبار به خوزستان وجود ندارد

ایرنا - خوزستان - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان گفت: با پیگیری انجام شده، هیچ مشکلی در پرداخت بودجه گرد و غبار به خوزستان وجود ندارد.

بدون تخصیص حق‌آبه مشکل ریزگردها حل نمی‌شود/ اگر آبی انتقال داده شده،با مجوز وزارت نیرو بوده است

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه برای مهار ریزگردهای خارجی نمی توان به سرعت کاری انجام داد، گفت: در وهله اول باید منشاء داخلی ریزگردها در خوزستان را مهارکنیم که این کار مستلزم بازپس‌گیری حق‌آبه‌های زیست محیطی استان است.

استاندار:برای رفع معضل ریزگرد در خوزستان 320هزار هکتار کانون گرد و خاک باید حذف شود

اهواز - ایرنا- استاندار خوزستان با بیان اینکه برای رفع مشکل ریزگردها با منشاء داخلی 320 هزار هکتار از کانون های گرد و غبار این استان باید مهار شود گفت: اکنون به برنامه مدیریت یکپارچه سرزمینی در استان و کانون های داخلی ریزگرد نیاز داریم.

گرد و غبار، باران و برف و زلزله در خوزستان

اهواز - ایرنا -در 24 ساعت گذشته خوزستان شاهد چندین پدیده جوی و طبیعی از جمله گرد و غبار، بارش برف ، باران، زلزله و وزش باد شدید بود.

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasaneheghtesad
telegram: http://t.me/rasaneheghtesadi
tel: +98914002213
© 2017 Rasaneh Eghtesadi Rights Reserved