× اخبار حاوی برچسب :

تعداد :56
لاریجانی: صادرات در سال 97 از پشتوانه محکم بودجه پایدار برخوردار است

قم-ایرنا- رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: برای نخستین بار، در بودجه سال آینده صادرات از پشتوانه محکم بودجه پایدار برخوردار شده که این امر کمک بسیار در ایجاد اشتغال در کشور خواهد کرد.

احتمال خشک شدن رودخانه کشکان لرستان وجود دارد

خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل آب منطقه‌ای لرستان گفت: احتمال خشک شدن رودخانه کشکان و وقوع یک فاجعه زیست‌ محیطی سال آینده در استان وجود دارد.

معادن کوچک بخش عمده مشکل بیکاری را برطرف می کند

کرمان - ایرنا - مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: معادن کوچک می تواند بخش عمده ای از مشکلات بیکاری و اشتغال موجود در جامعه را برطرف کند.

تولید مس محتوا در ایران 35 درصد رشد داشته است

کرمان - ایرنا - مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تولید مس محتوا در کشور طی پنج سال گذشته تاکنون 35 درصد افزایش یافته است.

عرضه اوراق مشارکت راه آهن سریع السیر تهران-قم-اصفهان در هفته آخر سال

تهران- ایرنا- فرابورس ایران در هفته پایانی اسفندماه عرضه 2 هزار میلیارد ریال اوراق مشارکت برای تکمیل ساخت راه آهن سریع السیر تهران- قم- اصفهان را کلید زد.

شیوه محاسبه آب انتقالی در ارتفاعات چهارمحال و بختیاری را نمی‌دانیم

نماینده مردم اصفهان در مجلس با انتقاد از اینکه برای لوله‌های آب ارسالی به یزد کنتوری وجود ندارد، گفت: از سوی دیگر نمی‌دانیم مقدار آب انتقالی لوله‌ها در ارتفاعات چهارمحال و بختیاری چگونه محاسبه می‌شود.

توزیع 827 میلیارد ریال اعتبار بین دستگاه های اجرایی شیروان

شیروان- ایرنا- فرماندار شیروان گفت: 827 میلیارد ریال اعتبار بین دستگاه های اجرایی این شهرستان در سال جاری توزیع شد که از این میزان، 30 درصد آن به طرح های آب اختصاص داشت.

بیش از 50 لیتر بر ثانیه آب مازاد رودخانه تجنود رها می شود

بیرجند - ایرنا - فرماندار زیرکوه گفت: رودخانه تجنود این شهرستان تنها رودخانه دائمی استان است که بیش از 50 لیتر بر ثانیه آب مازاد آن در شنزارها گم و در نقاط صفر مرزی از طریق قنات و چشمه خارج می شود.

ضرورت ورود خیرین و آمران به معروف به حوزه آب

بوشهر-ایرنا-مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان بوشهرگفت:برای مدیریت مصرف آب باید ' خیرین و آمرین به معروف ' ورود و با تجهیز اماکن عمومی به شیرهای کاهنده مصرف و مخازن آب به شناور بیش از پیش در مصرف آب صرفه جویی شود.

سدهای تهران 50 میلیون متر مکعب کسری دارد

تهران- ایرنا- مدیر بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برقآبی شرکت آب منطقه ای تهران، ذخیره آب مخازن پنج سد تامین کننده آب شرب تهران را 561 میلیون متر مکعب ذکر کرد و گفت: مخازن این سدها تا پایان بهمن ماه، نسبت به شرایط عادی و معمول، 50 میلیون متر ...


[2 3 4 5 6 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasaneheghtesad
telegram: http://t.me/rasaneheghtesadi
tel: +98914002213
© 2017 Rasaneh Eghtesadi Rights Reserved