× اخبار حاوی برچسب :

تعداد :142
آمادگی قم برای تبدیل شدن به قطب خودروسازی

قم-ایرنا- استان قم با در اختیار داشتن ظرفیت های مورد نیاز برای استقرار صنایع خودروسازی، آماده است در آینده نزدیک به یکی از قطب های مهم این صنعت در کشور تبدیل شود.

کمبود 17 درصدی آب در مشهد پیش بینی می شود

مشهد- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مشهد گفت: پیش بینی می شود کلانشهر مشهد تابستان آتی در طول ماههای گرم سال با کمبود 17 درصدی آب روبرو شود.

استانداراصفهان: آب،همچنان مهمترین مساله استان است

اصفهان-ایرنا- استاندار اصفهان گفت: مهمترین مساله استان همچنان آب است و اقدامات خوبی در باره سازگاری با کم آبی در استان انجام شده است.

مدیر جدید مجتمع مس آذربایجان معرفی شد

تبریز- ایرنا - رضا شریفی از سوی مدیرعامل شرکت مس ایران به‌ عنوان مدیر جدید مجتمع مس آذربایجان (سونگون) منصوب و معرفی شد.

عزم مسوولان بوشهرمقابله باکم آبی است

بوشهر- ایرنا - معاون امور عمرانی استانداری بوشهرگفت: با درک کامل مشکلات کم آبی مردم به ویژه در ماه مبارک رمضان تمام تلاش مدیریت ارشد این استان بر کاهش مشکلات مردم در این زمینه است.

جعفرزاده: وضعیت آب و برق یاسوج پایدار است

مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو گفت: زلزله حادث شده در منطقه یاسوج مشکلی در تامین آب و برق منطقه ایجاد نکرده است.

عملیات اجرایی جمع آوری فاضلاب مایوان فاروج آغاز شد

بجنورد- ایرنا- رئیس امور آب و فاضلاب روستایی فاروج گفت: عملیات اجرایی پروژه شبکه جمع آوری و تصفیه فاضلاب روستای سه هزار و 600 نفری مایوان این شهرستان خراسان شمالی از هفته جاری آغاز شده است.

جیره بندی، آخرین گزینه روی میز مقابله با کم آبی در اصفهان

اصفهان - ایرنا - افت بی سابقه منابع آبی در اصفهان موجب شد تا مسئولان امر، برای پیشگیری از بحران، طرح کاهش 30درصدی تخصیص آب شرب این خطه را در دستور کار قراردهند.

ورود یک شرکت جدید به بازار سهام

معاون شرکت بورس تهران با اشاره به عرضه اولیه شرکت پرداخت الکترونیک سامان می‌گوید حضور یک شرکت جدید در بورس باعث می‌شود قیمت‌ها در بازار به سمت واقعیت پیش رود.

فرماندارشیروان: بحران آب در این شهرستان جدی است

بجنورد- ایرنا- فرماندار شیروان با بیان اینکه این شهرستان با بحران آب روبه رو است گفت: حجم آب موجود سد بارزو 13 میلیون متر مکعب است که 8 میلیون متر مکعب آن حجم مرده است.


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasaneheghtesad
telegram: http://t.me/rasaneheghtesadi
tel: +98914002213
© 2017 Rasaneh Eghtesadi Rights Reserved