× اخبار حاوی برچسب :

تعداد :142
یک میلیون مترمکعب آب در کهگیلویه و بویراحمد صرفه جویی می شود

گچساران- ایرنا- نماینده مجری طرح احیا و تعادل بخشی منابع آبی زیرزمینی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با اجرای طرح اصلاح و تعدیل پروانه های برداشت آب ، یک میلیون و 56 هزار متر مکعب حجم آب مصرفی در دشت های این استان صرفه جویی خواهد شد.

نشست اضطراری حفاظت از امنیت آب استان یزد تشکیل شد

یزد - ایرنا - نشست اضطراری حفاظت از امنیت تامین آب استان یزد به دنبال تعرض مجدد در شامگاه دوشنبه به خط انتقال آب این استان در منطقه شرق اصفهان، به ریاست استاندار یزد برگزار شد.

اثر ناچیز بارش های بهاری اصفهان در جبران خشکسالی

اصفهان- ایرنا - اگرچه بارش های بهاری امسال به ظاهر چشمگیر بود، اما این میزان نتوانست خشکسالی و کمبود منابع آبی در استان اصفهان را جبران کند.

تقاضای مس در بورس، هشت برابر شد

تهران- ایرنا- عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: تلاش تولیدکنندگان برای تهیه مواد اولیه سبب شده تا از هفته گذشته تاکنون، تقاضا برای خرید مس در بورس هشت برابر شود.

9 هزار میلیارد ریال در حوزه آب بوشهر سرمایه گذاری می شود

بوشهر- ایرنا- وزیر نیرو با بیان اینکه 9 هزار میلیارد ریال اعتبار در چهار طرح حوزه آب استان بوشهر سرمایه گذاری می شود گفت : در ارتباط با شیرین کردن آب نیز نیازمند یک سری تغییرات قانون بودجه هستیم تا اعتبار مورد نیاز آن تامین شود.

سه طرح زیرساختی در روستاهای قم افتتاح شد

قم- ایرنا - سه طرح زیر ساختی شامل آب رسانی به روستای لنگرود و تکمیل گازرسانی به 2 روستای وشنوه و اَوِل قم با اعتبار 82 میلیارد ریال عصر پنجشنبه با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی و مسئولان این استان در بخش کهک قم به بهره برداری رسید.

عقب ماندگی حوزه مهار آب استان بوشهر جبران می شود

بوشهر-ایرنا- استاندار بوشهر گفت: عقب ماندگی تاریخی این استان در حوزه مهار آب با اتمام طرح های در دست احداث جبران می شود.

سالانه 7.5 میلیارد مترمکعب آب شرب مصرف می شود

بوشهر-ایرنا- وزیر نیرو گفت: میزان مصرف آب شرب کشور سالانه 7.5 میلیارد مترمکعب است.

گازرسانی به روستاهای قم تا سال 98 تکمیل می شود

قم- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز قم، ضریب نفوذ گاز در روستاهای این استان را 80 درصد اعلام کرد و گفت: تا پایان امسال این ضریب به 90 درصد و تا پایان سال 98 به 100 درصد می رسد.

مشترکان آب در هرمزگان مصرف آب خود را کاهش دهند

بندرعباس- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان گفت: مشترکان این شرکت باید در نظر داشته باشند که رعایت نکردن الگوی مصرف، مساوی با تابستانی پر از تنش آبی است.


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasaneheghtesad
telegram: http://t.me/rasaneheghtesadi
tel: +98914002213
© 2017 Rasaneh Eghtesadi Rights Reserved