× اخبار حاوی برچسب :

تعداد :142
تجهیزاتی که مصرف آب را تا 70 درصد کاهش می دهند

تهران- ایرنا- «تجهیزات کاهنده مصرف آب» ابزارهایی هستند که با بکارگیری آنها، حجم آب مصرفی بدون ایجاد کوچکترین مشکل برای مشترکان تا 70 درصد کاهش می یابد.

افق تامین آب شرب بوشهر از دریا 45 درصد است

بوشهر- ایرنا- مدیرعامل آب منطقه ای استان بوشهر گفت: نمک زدایی و شیرین سازی آب دریا از برنامه های سازگاری با کم آبی و راهکارهای جبران و تولید آب بیشتر است که تا پایان برنامه ششم توسعه حداقل 30 درصد و افق 1404 حدود 45 درصد آب شرب این استان باید از دریا...

محدودیتی در تامین ارز مورد نیاز کشور وجود ندارد

قم – ایرنا – معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزیر صنعت، معدن و تجارت، با اشاره به این که آنچه در مساله برجام پیش آمد یک فرصت ملی است، گفت: هیچ مشکل و محدودیتی در تامین ارز مورد نیاز بخش های مختلف از جمله حوزه صنعت وجود ندارد و باید از فرصت به وجود آمده...

برگشت ۲۲۴ میلیارد تومان سفته و برات

در پایان سال گذشته حدود ۲۲۴ میلیارد تومان سفته برات برگشت خورده است.

حجم مخزن سد زیردان چابهار به 69 میلیون مترمکعب رسید

چابهار- ایرنا- رئیس امور آب منطقه ای شهرستان چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: حجم مخزن آب سد زیردان این شهرستان به دلیل کاهش بارندگی ها و تبخیر سالانه به 69 میلیون مترمکعب کاهش پیدا کرده است.

کاهش سطح سدی در برابر رهاسازی آب به دریاچه ارومیه

ارومیه- ایرنا- کمبود منابع آبی به علت کاهش بارندگی و به ویژه نبود برف در کوه ها و سرچشمه ها، آب رودخانه ها و ورودی سدهای آذربایجان غربی را تحت تاثیر قرار داده و کاهش سطح این مایه حیات در مخازن سدها به سدی در برابر رهاسازی مضاعف آب به سمت دریاچه ارومی...

12هزار میلیارد ریال برای مهار آب های سطحی اردبیل هزینه شد

اردبیل-ایرنا- مدیر عامل شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: 12هزار میلیارد ریال در دولت تدبیر و امید برای اجرای چهار طرح مهار آب های سطحی در این استان هزینه شده است.

شبکه آب زاهدان از صبح دوشنبه وارد مدار می شود

زاهدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: جریان آب در شبکه آبرسانی شهر زاهدان که به دلیل مشکل در خط انتقال آب چاه نیمه به این شهر از شب گذشته قطع شده بود صبح فردا/دوشنبه/ برقرار می شود.

سدهای ایلام و کنگیر ایوان سرریز شدند

ایلام - ایرنا - معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای ایلام گفت: با توجه به ورودی آب ناشی از بارش های مطلوب بهاری و تخلیه نکردن آب این سدها برای استفاده اراضی کشاورزی پایین دست، حجم آب سدهای کنگیر ایوان و چم گردلان ایلام تکمیل و سرریز شدند.

منابع آبی اصفهان به یک سوم کاهش یافته است

اصفهان - ایرنا - استاندار اصفهان اعلام کرد: منابع آبی استان اصفهان و میانگین ورودی سد زاینده رود به یک سوم سال قبل کاهش یافته است.


 << صفحه قبلي   [2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasaneheghtesad
telegram: http://t.me/rasaneheghtesadi
tel: +98914002213
© 2017 Rasaneh Eghtesadi Rights Reserved