× اخبار حاوی برچسب :

تعداد :142
سهراب گیلانی: نسبت به تامین آب برای منشاء ریزگردهای خوزستان اقدام شود

نماینده مردم شوشتر و گتوند با اشاره به سفر آینده وزیر نیرو به خوزستان نکاتی را مطرح کرد و از وی خواست که نسبت به تامین آب برای منشا ریزگردهای خوزستان اقدام شود.

ایستگاه فضایی چین سقوط کرد

پکن - ایرنا - سازمان هوافضای چین اعلام کرد ایستگاه فضایی 'تیان‌گونگ-1' این کشور ساعت 8:15 دقیقه صبح امروز دوشنبه به وقت محلی به جو زمین سقوط کرده است.

۹۵درصد چک‌های برگشتی تهرانی‌ها از بی‌پولی است

از مجموع چک‌های برگشتی در کل ایران حدود ۵۸ درصد که مبلغی تا ۸۷۰۰ میلیارد تومان را در برمی‌گیرد به نام تهران ثبت شده است که دلیل ۹۵ درصد آن کسری و نبود موجودی است.

4راهکار برای گذر از تنش آبی اصفهان در دستور کار است

اصفهان - ایرنا - استاندار اصفهان در جریان بازدید روز پنجشنبه خود از شرق اصفهان اعلام کرد: امسال 4طرح فوری برای برون رفت از تنش آبی در این استان به اجرا گذاشته می شود .

پیگیری مشکلات و خسارتهای ناشی از خشکسالی سیستان در اولویت باشد

زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان برای پیگیری مشکلات و خسارتهای ناشی از خشکسالی در منطقه سیستان دستور صریح داد و تاکید کرد: تمامی دستگاهها و بانک های عامل نسبت به پیگیری دقیق مشکلات افراد خسارت دیده در سیستان اقدام کنند.

طرح های اقتصادی قم متناسب با جایگاه فرهنگی این شهر باشد

قم - ایرنا - آیت الله عبدالله جوادی آملی از مراجع تقلید با اشاره به اجرای برخی طرح های تجاری در مرکز شهر قم گفت: طرح های عمرانی و تجاری شهر قم متناسب با جایگاه فرهنگی این شهر باشد.

اصلاح فوری شبکه های آبرسانی فرسوده استان بوشهر ضروری است

بوشهر- ایرنا- استاندار بوشهر گفت: برای جلوگیری از هدر رفت آب آشامیدنی اجرای فوری طرح اصلاح شبکه‌های آبرسانی فرسوده در نقاطی که بیشتر پرت آب را دارد ضروری است.

730 تن سیب و پرتقال درقم توزیع شد

قم- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی قم، گفت: بر اساس گزارش های میدانی از ابتدای طرح تنظیم بازار در 25 اسفندماه سال گذشته تاکنون 730 تن سیب و پرتقال برای تامین و تنظیم بازار میوه ایام نوروز دراین استان توزیع شده است.

جریان آب سد طالقان به دشت قزوین برقرار شد

قزوین-ایرنا-مدیر عامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت : با توجه به هماهنگی های به عمل آمده در سطح استان و شرایط جوی موجود، انتقال آب سد طالقان به دشت قزوین از روز یکشنبه برقرار شده است .

جهانگیری از کارخانه خودرو سازی بم بازدید کرد

کرمان - ایرنا - معاون اول رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری امروز (شنبه) از خطوط تولیدی کارخانجات خودروسازی ارگ جدید بم بازدید کردند.


 << صفحه قبلي   [3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasaneheghtesad
telegram: http://t.me/rasaneheghtesadi
tel: +98914002213
© 2017 Rasaneh Eghtesadi Rights Reserved