× اخبار حاوی برچسب :

تعداد :142
450 تن میوه درقم توزیع شد

قم- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی قم، با بیان اینکه برای تنظیم بازار شب عید و تامین میوه ایام نوروز تاکنون 450 تن میوه توزیع شده است گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته وضعیت بازار شب عید امسال نسبت به سال گذشته مناسبت تر و متعادل تر بوده است.

کمبود آب را جدی بگیریم

تهران- ایرنا- امروز دوم فروردین برابر با 22 مارس، روز جهانی آب است؛ مایع حیاتی که اکنون کمبود آن بسیاری از کشورها از جمله ایران را تهدید می کند و براین اساس مسئولان در پیام های مختلف به مناسبت این روز، لزوم تغییر در شیوه زندگی با مصرف بهینه و صرفه جو...

نشست دو جانبه وزرای نیرو و منابع آب ایران و عراق در حاشیه هشمین اجلاس جهانی آب

وزرای نیرو و منابع آب ایران و عراق در حاشیه هشمین اجلاس جهانی آب در کشور برزیل نشستی مشترک به منظور بررسی راه‌کارهای افزایش همکاری میان دو کشور برگزار کردند.

حل بحران با شعار جهانی "طبیعت برای آب"

سازمان ملل برای هماهنگی مسائلی در مورد روز جهانی آب از جمله انعکاس مسائل آبی جهان و نیز نامگذاری شعار سالانه این روز آژانسی را تعیین کرد و از سوی این نهاد بین المللی، شعار امسال "طبیعت برای آب" با این مفهوم که چگونه می‌توان از طبیعت برای غلبه چالش‌...

اولین روز تعطیلات در قم دو میلیون لیتر انواع فرآورده های نفتی مصرف شد

قم- ایرنا - مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه قم گفت: در نخستین روز تعطیلات نوروزی 2 میلیون لیتر انواع فراورده های نفتی در جایگاه های عرضه سوخت در این استان مصرف شده که این میزان 15 درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال گذشته را نشان می دهد.

قطعی و کمبود آب کام مردم ایذه را تلخ کرده است

ایذه - ایرنا - مشکل قطعی و کمبود آب شرب در ایذه که قرار بود تا پایان اسفند پارسال با وارد مدار شدن 2 چاه آب تا حدودی برطرف شود، به سال 97 کشیده شد تا کام مردم این شهرستان را به ویژه در ایام تعطیلات نوروزی تلخ کند.

لاریجانی: صادرات در سال 97 از پشتوانه محکم بودجه پایدار برخوردار است

قم-ایرنا- رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: برای نخستین بار، در بودجه سال آینده صادرات از پشتوانه محکم بودجه پایدار برخوردار شده که این امر کمک بسیار در ایجاد اشتغال در کشور خواهد کرد.

احتمال خشک شدن رودخانه کشکان لرستان وجود دارد

خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل آب منطقه‌ای لرستان گفت: احتمال خشک شدن رودخانه کشکان و وقوع یک فاجعه زیست‌ محیطی سال آینده در استان وجود دارد.

معادن کوچک بخش عمده مشکل بیکاری را برطرف می کند

کرمان - ایرنا - مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: معادن کوچک می تواند بخش عمده ای از مشکلات بیکاری و اشتغال موجود در جامعه را برطرف کند.

تولید مس محتوا در ایران 35 درصد رشد داشته است

کرمان - ایرنا - مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تولید مس محتوا در کشور طی پنج سال گذشته تاکنون 35 درصد افزایش یافته است.


 << صفحه قبلي   [4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ]   صفحه بعدی >>





email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasaneheghtesad
telegram: http://t.me/rasaneheghtesadi
tel: +98914002213
© 2017 Rasaneh Eghtesadi Rights Reserved